Novinka

4 990 

Není skladem

Popis

CYMA AR-15 KEYMOD, celokov, BLUE edition, CM.068C

Nejnovější verze BLUE edition airsoftové elektrické zbraně CM.068C, je replika zbraně AR-15. Tato AEG (Airsoft Electric Gun) byla vyrobena továrnou CYMA a to ve verzi BLUE edition, která má vloženo UPGRADE, tedy oproti základní zbrani jsou vloženy mnohem lepší vnitřní díly. Hlavními rozdíly jsou přesná hlaveň 6,03mmkovová tichá vzduchotechnikapíst se všemi ocelovými zuby a motorek se zvětšeným točivým momentem!
Pažba a pažbička jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, některé dokonce z oceli. Nová pažbička, předpažbí, záchyt zásobníku, přepínač střelby, sklopná mířidla a tlumič plamene, dodávají zbrani moderní vzhled. Ocelový tlačný zásobník typu Mid-Cap pojme až 160BB. K jeho plnění doporučujeme dokoupit rychoplničku kuliček. Výsuvná pažba má 6 poloh pro ideální nastavení délky. Moderní kovové předpažbí systému Key-Mod s RIS lištami 22mm, dovoluje uchytit např. kolimátor, rukojeť, svítilnu… Zejména levoruké střelce potěší oboustranný vypouštěč zásobníku. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět.

BLUE Edition

Uvnitř je zesílený mechanismus GB v.2. Ocelová ozubená kola jsou vsazena do 8mm ocelových kluzných ložisek. Trn pružiny v.3 je ocelový zesílený a osazen ložiskem. Byl zde použit rovněž silný zátěžový motorek se zvětšenými otáčkami a neodymovými magnety. Nejvýraznějším plusem této edice je použití vysoce odolného nylonového pístu se všemi ocelovými zubykovového válce pokrytého černým niklem (který poskytuje dokonalou hladkost povrchu), kovové tiché hlavy pístu s ložiskem a kovové tiché hlavy válce pokryty modrou eloxací. Takto upravená zbraň, Vás zaskočí velice kultivovaným chodem, dlouhou životností, skvělou přesností (díky nové vzduchotechnice a přesné hlavni 6,03mm) a díky vložené pružině M120 i vynikající úsťovou rychlostí dosahující až 430FPS (131m/s).
  • Nylonový píst se všemi ocelovými zuby
  • Kovová tichá hlava pístu pokryta modrou eloxací
  • Kovová tichá hlava válce pokryta modrou eloxací
  • Válec pokrytý černým niklem „SMOOKED“
  • Silný zátěžový motorek o zvětšeném točivém momentu

Výhody zbraně

Výhodou této zbraně je spolehlivost, moderní vzhled, kovové předpažbí Key-Mod s RIS lištami, sklopná mířidla a kompaktní rozměry. Na horní RIS lištu je možno připevnit příslušenství (kolimátoroptiku). Pažba také prošla inovací a nyní do pažby vlezou i akumulátory s velkými články což je výhodné při UPGRADE. Pro základní zbraň však dostačuje dokoupit akumuátor 9,6V 1600mAh. Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým. Každá zbraň má na svém těle laserem vyznačené unikátní sériové číslo.

Obsah balení

  • zbraň
  • zásobník na 160BB
  • akumulátor 9,6V 1200mAh
  • nabíječka