Katalogové číslo: EC003 Kategorie: ,

5 990 

Není skladem

Popis

Zbraň je osazena kovovým granátometem M203. Tento granátomet umožňuje klasické použití 40mm plynových granátů. Granáty nejsou v balení, ale můžete je zakoupit u nás v eshopu.
Všechny nabízené modely mají uvnitř lineární pružinu ekvivalentu cca M120-M130. Na testovaných kusech jsme naměřili výkon až 445 FPS (135 m/s) a tak je zbraň ideální pro boj na střední až delší vzdálenosti. Uvnitř zbraně jsou mimo jiné nadstandardní 8mm kuličková ložiska, hlava pístu s ložiskem, kovový trn, nízko-odporová kabeláž, kovová komora atd. Motor je dostatečně silný i při pohonu akumulátorem 8,4V.
Zbraň je z větší části kovová, tak jak je to i u skutečné předlohy. Tedy tubus pažby, celé tělo, mířidla, vnější hlaveň s kompenzátorem i předpažbí. Plastová je pažbička a výsuvná pažba, která slouží mimo jiné jako úložiště akumulátoru. Tělo a předpažbí je černě eloxováno pro dobrou ochranu proti korozi. Dále je opatřeno kvalitním nátěrem s odolností proti otěru.
V balení kromě zbraně naleznete také jeden kovový zásobník na 300 kuliček,. Jak to bývá u značkových zbraních obvyklé, nabíječka ani akumulátor není součástí balení. Kompatibilní baterie, náhradní zásobníky nebo nabíječky naleznete níže ve vhodném příslušenství.
V balení také dostanete ZDARMA pružinu M100.

Náhradní zásobníky doporučujeme volit stejné značky, tedy E a C. Nicméně replika je kompatibilní i se značkami CYMA, TopArms..apod.

Doporučujeme akumulátory 8,4V, max 9,6V NiMH či 7,4V Li-ion.

Vhodným střelivem, vzhledem k tomuto výkonu, jsou kuličky o hmotnosti 0,25g. Maximálně 0,28g.

Základní informace

Režim střelby

Jednotlivě i dávka

Princip funkce

Elektrická

Orientační výkon zbraně ( plus /- 10procent)

Energie projektilu (J)

1,7

Úsťová rychlost (m/s)

130

Úsťová rychlost (fps)

427

Teoretický dostřel (m)

59

Vhodná váha kuliček

0,25g

Vnější popis

Délka (mm)

1000

Hmotnost (g)

4200

Materiál těla

Kovová slitina

Pažba zbraně

Plastová (popř. poly..

Další informace

Barva

Černá

Doporučená váha munice