899 

Není skladem

Popis

RETROARMS CNC tlumič výstřelu – A

Tlumič výstřelu 6mm projektilu (BB kuličky) airsoftové zbraně je vyroben přesným CNC soustružením z automatového duralu EN AW 2007 (přední a zadní víčko) a hliníkové trubky EN AW 6063 (tělo tlumiče). Celý povrch tlumiče opískovaný syntetickým korundem aby byl povrch tlumiče matný a eloxován na černou matnou barvu.

Tlumič A má vnější průměr 35mm. Vnitřní průměr tlumiče je 32mm a při protažení vnitřní hlavně je možné použít centrovací vložku 32mm, kterou lze snadno a pevně zajistit vnitřní hlaveň proti vaklání v tlumiči. Délka vyráběných tlumičů je 102mm122mm172mm222mm272mm a 322mm.

Tlumiče se vyrábí ve všech délkách s pravým (CW) i levým závitem (CCW) M14 x 1mm. Závit M14 x 1mm levý je označen na šroubovacím víčku 1mm širokou drážkou, pravý závit M14 x 1mm žádné označení nemá. Závit na zbrani lze zjistit pomoci tohoto článku nebo pomocí kalibru. Tyto parametry lze vybrat ve variantě produktu.

Tlumící vložka je obsažena a lze s ní různě experimentovat pro dosažení různých výsledků.

Tlumič je připraven i pro nástřik kamuflážními barvami (povrch není olejovaný), pokud tlumič nebude opatřen žádnou další povrchovou úpravou doporučujeme jeho povrch potřít slabou vrstvou oleje, čímž se pískovaný povrch uzavře a sjednotí, veškeré informace najdete v tomto článku.