Sleva!
Katalogové číslo: 4952839132093 Kategorie:

749 

Dočasně vyprodáno

Popis

Tokyo Marui přidal CZ 75 First Model do své série zbraní v roce 1996. Pro společnost to bylo ambiciózní dílo vybavené prvním integrálně lisovaným závěrem v sérii.
Manuální airsoftová pistole od renomované firmy Tokyo Marui je zárukou kvality a spolehlivosti.Tokyo Marui je jedním z nejkvalitnějších výrobců airsoftových zbraní a jejich produkty jsou známé pro svou vysokou přesnost, dokonalé zpracování a inovativní technologie.
S manuální pistolí CZ 75 First Model od Tokyo Marui získáte nejen věrnou kopii ostré zbraně, ale také záruku vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Jedná se o nejvýkonnější verzi modelu ze série High Grade vybavenou funkčním Hop-up systémem.Manuální zbraně od Tokyo Marui si získaly velkou oblibu i díky bezchybnému zpracování, dlouhé životnosti a bezkonkurenčním střeleckým vlastnostem.Vzhledem k absenci plynového i elektrického pohonu jsou manuální zbraně od Tokyo Marui téměř bezúdržbové, a tudíž vhodné jako první airsoftová zbraň pro začínající hráče, kteří se chtějí naučit základní principy airsoftu a bezpečnosti manipulace se zbraní.
Natahování (nabíjení) pistole za závěr vyžaduje použití přiměřené síly!

Technické specifikace:

Orientační výkon: 60 m/s (0,4 J)
Konstrukce zbraně: Plast
Vhodná váha střeliva: 0,2-0,23g
Kapacita zásobníku: 25 BBs
Pohon: Manuální (pružinové natahování)
Režimy střelby: Jednotlivé rány
Hop-Up: Ano

Obsah balení:

Zbraň CZ 75 First Model
Zásobník
Testovací balení kuliček

 

Další informace

Barva

Černá

Úsťová rychlost (m/s)

Doporučená váha munice

Délka

Délka vnitřní hlavně

Hmotnost

Materiál těla

Materiál zásobníku

Točný / Tlačný

Kapacita zásobníku

Obrázek 360 cesta