Kategorie:

15 900 

Není skladem

Popis

VFC AEG BCM 11″ MCMR ( BCM licenced )

Zbraň BCM® CQB MCMR 11″ AEG je licencovaná Airsoftová zbraň z velmi vysoké kvality, co se týče zpracování a vnitřní konstrukce. Airsoftová zbraň je výsledkem spolupráce známé a uznávané Bravo Company Manufacturing® Vega Force Company, airsoftového výrobce s pověstí výrobce nejvyšší kvality zpracování. K výrobě modelu byly použity pouze vysoce kvalitní materiály z hliníku, oceli a vysoce kvalitníhoplastu .

Vnější hlaveň s kolenem plynů, hlaveň a vedení jsou vyrobeny z hliníku . Manipulátory, čepy, kryt závěru a BCMGUNFIGHTER™ Compensator MOD 0 – 5.56 tlumič plamene jsou vyrobeny z fosfátované a oxidované oceli.

Pažba BCMGUNFIGHTER™ Mod 0-SOPMOD a rukojeť pušky BCMGUNFIGHTER Grip Mod 3 byly vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Kromě toho byl airsoftová zbraň vybaven řadou vymožeností, jako jsou sklopná gumová patka pažby a patka obložení motoru, oboustranná oboustranná atrapa nabíjecí rukojeti BCMGUNFIGHTER™ Ambidextrous Dummy Charging Handle Mod 4X4 a ergonomické spoušť u pouzdro BCMGUNFIGHTER™

Uvnitř airsoftové zbraně najdete mimo jiné programovatelný digitální systém řízení střelby Virgo , který umožňuje naprogramovat sérii 3 výstřelů. Kromě toho je airsoftová zbraň vybaven systémem Mechabox ECS s rychlovýměnným pružinovým systémempřesnou hlavní a gumičkou Hop Up od společnosti Maple Leaf.

 

Funkce airsoftové zbraně:

– Označení společnosti BCM®.

– Chránič BCM® MCMR (M-LOK) 10″ .

– Pažba a držák na pažby vybavený třemi body pro upevnění na opasek QD.

– Mechabox Systém ECS a  Digitální systém řízení střelby

– Hop Up Maple Leaf přesná hlaveň 6,02 a hop up gumka.

Bravo Company Manufacturing® je známý a uznávaný výrobce střelných zbraní, který byl založenveterány americké námořní pěchoty . Společnost BCM® je známá svými robustními řešeními, díky nimž si získala řadu příznivců, mezi něž patří například Travis HaleyGBRS Group a Larry Vickers.

Sada obsahuje:

– Airsoftová zbraň

– Zásobník

– Lišty RIS v systému M-LOK

– Manuální

Producent
VFC
Úsťová rychlost (fps)
~390
Verze mechaboxu
Modified v2 Gearbox
Režim střelby
Single, auto, 3-shot burst
Délka [mm]
716-790
Délka vnitřní hlavně [mm]
275
Hmotnost (g)
3540
Typ zásobníku
Magazynek typu Mid-Cap
Kapacita zásobníku
120
Hop-Up
Yes
Blow Back
No
Elektrické zbraně
Assault rifles/Carbines
Výkon
Aluminium + Tworzywo + Stal
Akumulátor v balení
Ne
Typ závitu na hlavni
14mm CCW
Systém rychlé výměny pružin
YES
Typ zástrčky
DEANS / T-connect
MOSFET
Yes
Barva
Black