Sleva!

1 035 

Skladem na prodejně

Popis

GATE NanoAAB

NanoAAB je mosfet třetí generace s aktivní brzdou. Díky výkonným tranzistorům a mikroprocesoru je to jeden z nejvýkonnějších a nejmenších mosfetů s brzdou. Díky odolné vrstvě na desce je odolný i proti povětrnostním vlivům.

Klíčové funkce :

MOSFET

Chcete dosáhnou vyšší kadence a lepší odezvy spouště? Chcete zvýšit výkon vaší zbraně silnější pružinou? Vtom případě potřebujete MOSFET.
Mosfet směřuje energii baterie rovnou k motoru, odpadá tak jiskření v spínacích kontaktech. Ve výsledku získaváte vyšší kadenci i odezvu spouště, více nastřílených ran.

ACTIVE BRAKE

Aktivní brzda motor zastavuje okamžitě po uvolnění spouště. Píst se zastavuje ve zcela uvolněné poloze a neunavují se tak vnitřní díly. Aktivní brzda pomáhá také při sestavách, kdy vám zbraň nedovoluje střílet kvůli vyšším proudům jednotlivé rány.

ELEKTRICKÁ POJISTKA

Víme, jak je spolehlivost v boji důležitá. Proto naše zařízení má tepelnou ochranu.V případě, že dojde k poruše a mohlo by dojít k přepětí, pojistka ochrání baterii a motor proti poškození.

ODOLNOST PROTI PROUDOVÝM VÝKYVŮM
Poskytuje plnou kompatibilitu s mikrospínači. Je plně odolný vůči proudovým rázům, které mohou vznikat při použití mikrospínačů. Získáváte větší kadenci, rychlejší reakci na stisk spouště a mosfet se méně zahřívá.
3. GENERACE MOSFETU

Jeden z nejmenších a nejvýkonnějších mosfetů na současném trhu

Obsah balení :

  • NanoAAB
  • Set deans konektorů
  • Jednotlivý signální vodič pro spoušťové kontakty
  • dvojitý signální vodič pro spoušťové kontakty
NanoAAB NanoAAB