Telefonní číslo

Sociální sítě

E-mail

Doprava a platba

1. DPD

Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin do 24 hodin od expedice. Doběrečné lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Terminálem pro platbu kartou je vybaven každý řidič DPD. Den před doručením zásilky Vás DPD vždy informuje prostřednictvím emailu. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00).V případě nezastižení Vás budou informovat prostřednictvím emailu nebo SMS a zásilku Vám automaticky doručí zdarma následující pracovní den.

2. Doručení do DPD ParcelShopu

Zásilku si můžete nechat doručit na jedno z výdejních míst. Jedná se o kamenné obchody / Výdejní boxy s pevnou otevírací dobou, kam řidič zásilku doručí a vy si ji budete moct vyzvednout, až se Vám to bude hodit. V okamžiku doručení zásilky do DPD ParcelShopu / BOXU Vám bude odeslána SMS a e-mail.

3. Zásilkovna.cz

Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 763 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 10 000 eshopy.

Maximální rozměr jedné strany zásilky do 100 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran do 150 cm nebo váha do 10 Kg.

4. Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout u nás na kamenné prodejně v Třebíči na adrese Eliščina 153/7, 674 01 Třebíč. Stačí v objednávce zvolit osobní předání, zásilku pro vás nachystáme. Objednávku můžete uhradit hotově nebo platební kartou.

Skvělé ceny

V našem eshopu garantujeme skvělé ceny.

Vše pod kontrolou

Veškeré zboží před odesláním kontrolujeme.

Máte dotaz?

Rádi Vám odpovíme v našem online chatu.