Telefonní číslo

Sociální sítě

E-mail

O nás

Když jsem v roce 2004 s airsoftem začínal, netušil jsem, kam až mě tento velmi specifický koníček zavede. Od prvního blbnutí s manuální puškou v lese poblíž bydliště, k větším celorepublikovým akcím až k zavedení eshopu a otevření kamenné prodejny v Třebíči.

Můj první koníček před objevením airsoftu bylo modelářství, stavba plastikových modelů. Možná si myslíte, že tyto dvě odvětví spolu nesouvisí, ale v době upgradů , kdy každý ze zbraně chce udělat co nejlépe střílející bestii, jsou praktické zkušenosti s broušením, řezáním, lepením a všemožnými úpravami nejrůznějších typů materiálu klíčové. Dnešní zakázková stavba zbraní je především o úpravách, zkušenostech, pochopení každého systému, jak funguje a jak vše upravit, aby dlouho fungoval a podával co nejlepší výkony.

Vylepšovat zbraně sobě a svým spolubojovníkům jsem začal kolem roku 2010, kdy jsem naznal, že je načase zlepšit střelecké vlastnosti tehdy mé první AEG Tokio Marui AK47. Tehdy, jako puberťák s kapesným, jsem si o full tune up kitech od systemy mohl nechat zdát. Jako upgrade tehdy posloužila silnější pružina, dotěsnění teflonem a podložení o kroužku na hlavě pístu. Od doby mého prvního upgradu elektrické zbraně uběhlo mnoho let, mýma rukama prošlo přes tisíc zbraní a z koníčku se stalo zaměstnání.

V roce 2019 přišlo rozhodnutí otevřít si vlastní obchod. Doporučovat a zprostředkovat lidem nákup pouze kvalitního zboží, které mám vyzkoušené a sám jej používám. Náš špičkový servis vyplní jakýkoliv zákazníkův požadavek. Lepší přesnost? Dostřel? Osadit pušku kvalitním příslušenstvím? Žádný problém! Troufám si říci, že stavíme jedny z nejlépe střílejících airsoft zbraní v tomto státě.

Doufám, že budete s našimi službami spokojeni a přeji mnoho přesných zásahů!

Miloš Inox Mlejnek

Skvělé ceny

V našem eshopu garantujeme skvělé ceny.

Vše pod kontrolou

Veškeré zboží před odesláním kontrolujeme.

Máte dotaz?

Rádi Vám odpovíme v našem online chatu.