1 190 

Skladem na prodejně

Popis

Gate PICOAAB

PicoAAB je miniaturní mosfet třetí generace s aktivní brzdou. Je schopen pracovat s bateriemi až do napětí 14,8V a na rozdíl od PicoSSR je tato verze schopna pracovat i s mikrospínači.

Díky speciální povrchové úpravě je mosfet odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

HLAVNÍ FUNKCE

MOSFET

MOSFET
Eliminuje ztrátu vyplývající z mechanických kontaktů a chrání je před nevyhnutelným opalováním – mechanická životnost kontaktů je v průměru jeden rok. V případě instalace tohoto obvodu jde energie z akumulátoru přímo k motoru. A tak získáme vyšší rychlost střelby a rychlejší reakci spouště.

Active Break

AKTIVNÍ BRZDA
V převodovém mechanismu a v motoru se při střelbě hromadí kinetická energie. Její velikost závisí na rychlosti střelby. Maximální rychlosti mechanismu je dosaženo přibližně po čtyřech výstřelech. Ve chvíli kdy uvolníte spoušť se z výše uvedeného motor ihned nezastaví. Uložená energie udělá ze setrvačnosti ještě několik otáček. Aktivní brzda motor zastavuje okamžitě po uvolnění spouště. Píst se zastavuje ve zcela uvolněné poloze a neunavují se tak vnitřní díly. Je zde také vyšší realističnost.

ELECTRONIC FUSE

ELEKTRONICKÁ POJISTKA
Elektronická resetovatelná pojistka, která chrání proti zkratu. Jakmile dojde během používání ke zkratu, během milisekund přeruší přívod energie. Tato funkce je zásadní pro provoz Li-Po akumulátorů, protože zkratování Li-Po akumulátorů může způsobit nevratné poškození nebo explozi. Stejně tak chrání proti nadměrnému vybití. Modul má zabudovanou i pojistku proti přehřátí. Tepelný senzor měří teplotu obvodu a jakmile dosáhne kritické úrovně, celý obvod se vypne.

Debouncing

ODOLNOST PROTI PROUDOVÝM RÁZŮM
Poskytuje plnou kompatibilitu s mikrospínači. Je plně odolný vůči proudovým rázům, které mohou vznikat při použití mikrospínačů. Navíc získáváte větší kadenci, rychlejší reakci na stisk spouště a mosfet se méně zahřívá.

Mosfet 3rd Generation

MOSFET 3. GENERACE
Použití nejmodernějších tranzistorů a mikrořadiče umožnilo vytvořit nejmenší a nejspolehlivější MOSFET na trhu. Zaručujeme, že MOSFET bude pracovat s nejsilnějším AEG zbraněmi.

 

Rozměry:

10 mm x 8 mm x 3 mm

Obsah balení:

  • Mosfet PicoAAB
  • Dean-T konektory
  • Smršťovací bužírku
  • Konektory
  • Kabeláž pro spoušťové kontakty