Sleva!

1 315 

Dočasně vyprodáno

Popis

Tokyo Marui VSR je v airsoftu pojem. Pušky série VSR vytvořily určitou normu. Systém na kterém fungují určují standard a odvíjí se od něj další modely a značky. Není tedy náhoda, že je na trhu nepřeberné množství dílů a příslušenství. Designových, pro zvýšení výkonu i pro zvýšení přesnosti.
Jedním z nich je vnější hlaveň AirsoftPro. Nabízí vysokou přednost díky CNC zpracování, kvalitní povrchovou úpravu, originální design. Koncovka hlavně má uvnitř vodící gumový kroužek. Ten dobře drží hlaveň v ose a snižuje vibrace při střelbě = zlepšuje přesnost. Do koncovky lze zašroubovat adapter na tlumič, který je v balení. Na jeho konec tedy můžete bez problémů přišroubovat jakýkoliv tlumič s 14mm levotočivým závitem.  V balení rovněž naleznete vymezovací kroužek vnitřní hlavně. Ten se zasune do užší části hlavně. Zajistí přesné osové vedení hlavně a zlepšuje přesnost. Tedy získáváte tři  produkty za jednu cenu.
Drobné naznačené body na horní straně určují pozici, kde se nachází komora a přítlačné ramínko. Pokud tedy uvažujete o regulaci Hop-Up pomocí TDC, bez složitého měření víte kam jej umístit.
Vlastnosti:

Kompatibilní pro Tokyo Marui VSR-10 Pro a její kopie (CYMA CM.701, JG BAR-10..apod).
Délka 570 mm
Hmotnost: 280g
Vnější průměr rozšířené části: 30mm
Vnější průměr zúžené části: 28mm
Vhodná délka vnitřní hlavně: 430mm (odpovídá verzi VSR-10 Pro)
Drážkovaná vnější hlaveň
Víčko hlavně s vodícím kroužkem pro přesné vedení hlavně
Ocelový adapter na tlumič v balení
Vnitřní vodící kroužek hlavně v balení
Naznačené body pro umístění TDC

Další informace

Barva

Černá