Sleva!
Katalogové číslo: ASPRO295 Kategorie:

931 

Dočasně vyprodáno

Popis

Druhá generace oblíbených HopUp komor pro airsoftové zbraně série VSR. Nová série přináší proti odlité komoře řadu výhod. Kromě lepšího utěsnění je to především možnost (resp. nutnost) použití hlavní a gumiček primárně určených pro elektrické zbraně. Uživatel tak již není vázán na několik málo kompatibilních hlavní na trhu, ale volí mezi hlavněmi pro elektrické zbraně. A těch je na trhu velké množství.
Komory mají jinou konstrukci vstupu kuliček a nepoužívá nespolehlivé plastové lože. Díky tomu je nutné použít jinou hlavu válce a ta je přímo v balení. Za své peníze tedy dostáváte nejen komoru, ale navíc nerezovou hlavu válce! Obsahem drobného sáčku v balení jsou tři přítlačné kroužky a tři kusy gumových profilů. Každý jiného průměru. Z těch si uživatel odstřihne kus dle své potřeby. Použití příslušného průměru závisí na HopUp gumičce, aby byl HopUp efekt dostatečný.
Zajímavým řešením je regulace HopUp efektu. Komora nemá jedno, ale dvě přítlačná ramínka a přítlačný váleček je delší, pod oběma ramínky. Každé z ramínek je opřeno o jeden šroub (červík), přístupný skrz zásobníkovou šachtu. Pro regulaci je tedy nutné vyjmout zásobník, natáhnout závěr pušky do zadní polohy a klíčem z balení otáčet šrouby. Otáčením doprava se ramínko zvedá a přítlak na této straně se změnšuje. A naopak. Tím uživatel docílí změny polohy gumového výstupku v hlavni a je tedy schopen upravit dráhu kuličky nejen ve svislé ose, ale mírně i v horizontální. Laicky řečeno je schopen regulovat zahýbání kuličky.
Novinkou je třetí šroub uprostřed, který se opírá o obě ramínka a zvedá je. Uživatel se tak může rozhodnout, zda bude regulovat každé ramínko zvlášť, nebo obě dohromady.
Zde je výčet nejzajimavějších vlastností výrobku:

CNC výroba z hliníkové slitiny 6061-T6 s červeně eloxovaným povrchem.
Vyžaduje vložení hlavně z elektrických zbraní. (Původní hlaveň z pušky není použitelná !)
Vyžaduje použití klasických AEG HopUp gumiček. (Původní gumička z pušky není použitelná !)
Přidaný těsnící O-kroužek před gumičkou pro maximální utěsnění
..