Sleva!
Katalogové číslo: ASG326 Kategorie: ,

13 151 

Dočasně vyprodáno

Popis

„EVOlved – tato AEG klasika je zpět, ale nyní s dalším extra bodcem v ocase.“
Společnost ASG, která v průběhu let získala spoustu uznání jako od kritiků tak od hráčů a vytvořila si tím rostoucí a oddanou fanouškovskou základnu, pokračovala ve vývoji a zdokonalování platformy CZ Scorpion EVO AEG od jejího prvního uvedení na trh v roce 2014.
Nyní EVO opět „povýšilo“, tentokrát v podobě zbrusu nové edice BOOST – ta přináší vylepšení, která zajistí, že ihned po vybalení z krabice bude toto AEG připraveno na bojišti čelit všem soupeřům lépe než jeho předchůdci.
Co edice Boost nabízí ve srovnání s předchozími verzemi modelu EVO?
Při bližším pohledu na vnitřek modelu EVO BOOST zjistíte, že je obdařen několika díly z vysoce kvalitní řady upgradů „ULTIMATE“ v klíčových oblastech, na kterých nejvíce záleží.
S řídicí jednotkou Leviathan poskytuje EVO Boost ostřejší odezvu spouště a programovatelné režimy střelby. Zatímco aplikace Leviathan nainstalovaná ve tvém chytrém telefonu ti umožní dále doladit rychlost střelby, povolit přednatažení, aktivní brzdu a další funkce.
Dále je zde vysoce výkonný motor CNC ULTIMATE BOOST 30k s krátkou osou pro vyšší otáčky a převodová kola ULTIMATE BOOST 16,5:1, která díky vyšší toleranci převodů oproti standardním možnostem umožňují superhladký a spolehlivý přenos výkonu bez přerušení.
Zatímco přítomnost pojistky proti zpětnému protočení kol umožňuje přednatažení a dodává další jistotu, že i když pokročilá elektronika EVO BOOST znamená přesné ovládání motoru, je AEG chráněn před možným poškozením při použití ve vyšších výkonnostních stupních.
Vlastnosti edice EVO BOOST:

Motor s krátkou osou Ultimate Boost 30k 
Převodová kola Ultimate Boost 16,5:1 
Řídicí jednotka Leviathan
Programovatelné režimy střelby
Západka proti zpětnému chodu
Pružina Ultimate M125
8mm ložiskový vodič pružiny

Další informace

Barva

Černá

Úsťová rychlost (m/s)

Doporučená váha munice

Závit

Délka

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Délka vnitřní hlavně

Hmotnost

Materiál těla

Verze mechaboxu

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Hlava pístu

Tryska

Trn pružiny

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Materiál zásobníku

Točný / Tlačný

Kapacita zásobníku

MOSFET

Procesorovka

Blowback

Baterie součástí balení

Nabíječka