Sleva!
Katalogové číslo: GAS00011-36 Kategorie: ,

5 922 

Dočasně vyprodáno

Popis

„Středně výkonný plyn pro aktivní boj v chladném počasí“
Pro hráče s plynovými zbraněmi s blowbackem, kteří chtějí zachovat zpětný ráz a udržet co nejkonkurenceschopnější úroveň výkonu, aniž by svou zbraň nadměrně namáhali. Tento oranžový plyn o síle 164 psi-, doporučovaný pro pozdně podzimní a časně jarní střety, splňuje všechny požadavky.
Tento konzistentní, vysoce výkonný plyn zajišťuje menší pokles výkonu při nižších teplotách, což vám zaručí, že se svými plynovými zbraněmi – jako jsou pistole s kovovým závěrem, pušky a brokovnice – budete vždy schopni boje.
Stejně jako celá nová řada Ultrair Airsoft Power Gas byl i tento výrobek testován při cílové teplotě 25 °C/77 °C. Tato základní testovací teplota je navíc viditelně uvedena i na přední straně lahvičky.
Nezapomeňte používat své vybavení zodpovědně a zohlednit individuální limity vašich zbraní/zásobníků. Abyste se mohli informovaněji rozhodnout, jaký typ energetického plynu potřebujete pro svou výzbroj, proto byl tento plyn testován v širším rozsahu teplot, na což upozorňuje praktická tabulka rozsahu teplot a tlaků umístěná na zadní straně výrobku.
Vlastnosti:

570ml láhev
Středně výkonný plyn 164 psi-
Doporučeno pro použití na konci podzimu a začátkem jara
Odolná kovová tryska

-Testováno při teplotě 25 °C
Upozornění:

Plynová láhev se nedá znovu naplnit.
Plyn pod tlakem – nevystavujte teplu ani přímému slunečnímu záření!
Extrémně hořlavý!
Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Nevdechujte plyn!