Sleva!
Katalogové číslo: START09 Kategorie: ,

14 467 

Dočasně vyprodáno

Popis

Samopal Scorpion EVO 3 ATEK je EVO „ready to go“ s novou sadou ATEK, která je k ní již namontována. Nový ATEK EVO je dodávána nejen s ergonomickým M-LOK předpažbím, šikmou přední rukojetí a vylepšeným magwellem, ale také s prodlouženou pákou pro uvolnění zásobníku a s flash hiderem se závitem 11 mm. Po jeho odmontování je přístupný i 18 mm závit. Lze koupit redukci ASG076. Verze 2020 plus
Elektrická airsoftová zbraň. Přesná replika modelu CZ Scorpion EVO 3 A1 vyráběná v licenci ASG. Nejnovější vylepšená verze 2018/2020. Velmi očekávaná zbraň, která přináší mnoho inovací a je kompletně vyráběna v Evropě. V základu pružina M110, elektronika (něco podobného jako ASCU – mikrospínače, detekce pozice kol, mosfet spínač, motorová brzda, detekce prázdného zásobníku, detekce podbití baterie nebo vzniklé závady atd.), režimy střelby safe/semi/Burst/auto, tělo polymer se skelným vláknem, zásobníky polykarbonát jako ostrá předloha, rychlá výměna pružiny, v základu hlaveň 6,04 mm. Díly na upgrade kompatibilní s AEG – vzduchotechniku, kola, píst, motor apod. bude možné vyměnit za lepší. Výrobce udává, že mechabox by měl vydržet až M150. Zbraň je v základu stavěná na 11,1V Li-Pol. Součástí balení je jeden tlačný zásobník na 75 ran.
Verze 2018/2020 oproti starší verzi nabízí nový skelet mechaboxu, vylepšená kola, upravený přepínač režimů střelby s hladším chodem a zcela nový set vzduchotechniky. Válec, píst a hlava válce je tudíž plně kompatibilní se standardem mechaboxů V2 a V3. I přes tyto změny jsou součásti zpětně kompatibilní se starší verzí.
Vlastnosti:

Nová deska ECU
Ergonomické předpažbí
Šikmá přední rukojeť
Vylepšený magwell
Prodloužená uvolňovací páčka zásobníku
Flashider s vnitřním 11 mm závitem (hlaveň má 18 mm závit)
Nově navržený mechabox s elektronickým ovládáním (ASG EVO3 8mm ložiska)
Snadná výměna pružiny 
Detekce prázdného zásobníku
Čtyřpolohový přepínaš střelby s funkční třírannou dávkou
LiPo ready s T-Dean (T-Plug) konektorem
ULTIMATE základní motor
CNC obráběné díly
Vyrobeno v Dánsku

Další informace

Barva

Černá

Úsťová rychlost (m/s)

Doporučená váha munice

Závit

Délka

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Délka vnitřní hlavně

Hmotnost

Materiál těla

Verze mechaboxu

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Hlava pístu

Tryska

Trn pružiny

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Materiál zásobníku

Točný / Tlačný

Kapacita zásobníku

MOSFET

Procesorovka

Blowback

Baterie součástí balení

Nabíječka