Sleva!
Katalogové číslo: ASG155 Kategorie: ,

15 031 

Dočasně vyprodáno

Popis

HPA verze je přelomem nejen coby právě originálním HPA systémem, který je vyroben právě firmou ASG, ale především tím, že se jedná o první licencovanou zbraň na HPA systém pro airsoft, která kdy byla vyrobena.
HPA CZ Scorpion EVO 3A1 má všechny stejné funkce jako AEG verze. Při zachování detekce prázdného zásobníku, single/trojranná dávka/Full auto, perfektní dostřel a vysoce kvalitní zpracování z odolného polymeru – HPA verze také nabízí programovatelné ROF (15 ran – 30 ran / sekundu), programovatelnou dávku ( 2-7 ran) a programovatelný čas zastavení ventilu. Úsťová rychlost je 95m/s -130m/s (s 0,20g BBs). Verze HPA stále nabízí to nejlepší v realistické manipulaci se zbraní. Stejně jako skutečná zbraň, tak i EVO 3 přestane střílet, když je zásobník prázdný a po přebytí zásobníku je nutné znovu vypustit bolt catch.
V Airsoftu se stalo u, většiny výrobců, nepsaným pravidlem, replikovat pouze vnější vzhled a i to na úkor kvality a odolnosti… ale EVO je postaveno tak, aby bylo sejně odolné jako „ostré“. The HPA CZ Scorpion EVO 3A1 je poháněn systémem Wolverine Inferno Gen. 2, speciálně vyvinutý pro EVO. HPA verze EVO je standartně dodávána s hop up gumičkou 70° shore ULTIMATE, aby vám dala ten nejlepší dostřel a konzistentní soustřel.
Součástí balení je jeden tlačný zásobník na 75 ran.

– upozornění –
Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.

Délka vnitřní hlavně
208 mm

Délka zbraně
623/425 mm

Doporučené střelivo
0,23 – 0,25 g

Hmotnost zbraně
1,880 kg

Provedení Hop-Up
regulovatelný hop-up

Přibližný dostřel
60 m

Ráže
6 mm

Režim střelby
safe/semi/burst/auto

Úsťová rychlost udaná výrobcem
95-130 m/s

Verze mechaboxu
ASG EVO3 zesílený (8 mm)

Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap)
low-cap

Zásobník kapacita
75 BB

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Materiál Hop-Up komory

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá