Sleva!
Katalogové číslo: ZipperFox-40- Kategorie: ,

4 691 

Dočasně vyprodáno

Popis

Jedná se o novinku mezi vojenskými a survival batohy Wisport(R). Vojenský batoh Wisport(R) ZipperFox 40 vychází z úspěšného batohu SilverFox 30, ZipperFox je ale univerzálnější a má větší kapacitu. Batoh je perfektní volbou pro jednodenní až dvoudenní výlety i pro camping , pro pěší turistiku a cykloturistiku i pro delší lezení po horách. Uplatnění najde i při myslivosti nebo na lovu. Vysoká funkčnost a inovativní technologie – to je to, co tento batoh nabízí, má odolnou konstrukci a velmi nízkou hmotnost. Bez ohledu na počasí, ZipperFox odvádí svou práci stále dobře de facto za všech představitelných okolností. Vyšívané logo Wisport(R) i nápis ZipperFox dole na přední straně nenechá nikoho na pochybách, že Vaší volbou je špičková kvalita. Velcro panel nahoře na přední straně slouží na upevnění vlajky, znaku, ID štítku nebo nějaké populární nášivky.
K obsahu rychle a snadno
Hlavní komora je tvarovaná a zapínaná na zip ve tvaru převráceného U. Díky tomu je přístup k uloženým věcem rychlý a jednoduchý, a to buď shora nebo také z obou boků. Batoh pojme všechno, co potřebujete, kapacitu má dostatečnou. Při hledání konkrétní věci není nutné probírat se celým obsahem hlavní komory. To je možné díky zapínání na pevný, dvoucestný značkový zip, který lze otevřít buď jen nahoře nebo jen na jedné straně. Na táhlech zipu je osazen paracord pro bezproblémové rozepnutí zipu, dokonce i v rukavicích. Po obou stranách je zip krytý légou.
Nastavitelný komfort nošení
Nosný systém SAS(R) = Semi Adjustable System, je velmi pohodlný a přináší možnost částečného nastavení. Je tvořen popruhy a pásy ze speciální trvanlivé hliníkové slitiny, zabudovanými v tuhé části zad batohu dotýkající se zad uživatele, a jedinečně navrženým bederním pásem. Je to unikátní konstrukce bederního pásu, co dělá systém nastavitelným. Pás není napevno spojený s batohem a dá se jednoduše a rychle odepnout. Pás lze posléze připnut zpět, ale otočený o 180°. Protože je pás osově nesouměrný, nastaví se tak délka zad zhruba o 7 cm. Batoh jde nosit i bez bederního pásu…

Další informace

Barva

VZ.95