Katalogové číslo: 7bea76eb2ace Kategorie: ,

2 399 

Popis

Na drsný trek jedině v TERENNO High
Chystáte se na trek do hor a potřebujete si být jisti, že se vám nezvrtne chodidlo? Potřebujete boty, na které se můžete spolehnout i v drsnějších podmínkách? TERENNO High je vyšší celokožená trekingová obuv, která velmi dobře fixuje chodidlo, takže má noha v botě dobrou stabilitu.
Na nerovném kamenitém povrchu přijde vhod celopryžový podešev Vibram(R), která zajistí, že nebudete cítit každou nerovnost terénu. A pokud náhodou zakopnete, bude se hodit ochrana špice, takže se boty jen tak nepoškodí.
Budete-li na treku celý den, může se stát, že se počasí náhle zhorší, tehdy oceníte, že jsou boty vybavené voděodolnou membránou REGI-TEX(R). Membrána zajistí, že budete mít nohy v suchu, přestože projdete rozvodněným potokem, loukou nebo kaluží.
Terenno High jsou díky použitým kvalitním komponentům a materiálům v terénu stabilní a odolné vůči nepříznivým klimatickým vlivům a lze je použít i pro náročnější horské túry. Vzhledem k procesu barvení kůže můžeš pozorovat jemné variace v odstínu bot, což přidává každému páru unikátní a přirozený charakter.
TERENNO High – Pro pevný krok v každém terénu!

 

Další informace

Velikost

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 37, 38, 39

Barva

hnědá