Katalogové číslo: 749a35ec83a5 Kategorie: ,

2 660 

Popis

Taktická košile Clawgear Operator Combat shirt v barevném provedení MultiCam Orginal byla navržena v rámci speciálního programu společnosti Clawgear jednou z evropských zásahových jednotek. Výsledný produkt tak přesně splňuje požadavky pro náročné nasazení v taktickém prostření! Výsledkem této spolupráce je tak extrémně odolná košile důmyslného střihu. Samozřejmostí je použití nejmodernějších materiálů, které jsou odolné a velmi příjemné na tělo.
Combat shirt je primárně určen k nošení pod balistickou ochranou, tedy pod neprůstřelné vesty nebo nosiče plátů. Prodyšný materiál na trupu košile zvyšuje komfort nošení a vzhledem k elastické konstrukci přesně přiléhá na tělo. Lépe tak odvádí pot, netlačí a je antibakteriální. Samozřejmostí jsou zesílená, exponovaná místa jako lokty, kam lze doplnit přídavné chrániče. Anatomický střih rukávů nebrání v pohybu uživatele a jsou vybaveny kapsami na zip.
Vysoký límec se zipem chrání krk proti slunci, prachu, větru nebo popruhu zbraně, aby se nezařezával do krku. V oblasti ramen nenajdete žádné švy z důvodu zvýšení uživatelského komfortu, s neprůstřelnou vestou nebo nosičem plátů Vás tedy nebude nikde nic tlačit.

vyvinuto v rámci speciálního programu společnosti Clawgear a speciálních jednotek
odolnost proti ohni dle EN ISO 14116
rychleschnoucí materiál
rukávy a límec z materiálu: NIR NYCO 50procent polyamid, 50procent bavlna
torzo vyrobené z protipožární (FR) pleteniny (60procent modakryl, 35procent viskóza, 5procent elastan)
vnitřní strana lokte vyrobena z 87procent polyamidu, 13procent elastanu
anatomické rukávy vybavené kapsami
anatomický a pohodlný střih

 

Další informace

Velikost

M, L, XL, S, M-L, L-L

Barva

multicam