Katalogové číslo: 9813f34edbc2 Kategorie: , ,

690 

Popis

Potah na helmu MICH MID od firmy Combat Systems je jedním ze základních doplňků vojenské výstroje současného vojáka. Potah na helmu MICH MID vz.95 je vyroben z originální látky určené pro AČR a splňuje všechny požadavky obranného standartu (ČOS) včetně maskování v IR spektru.
Design potahu na helmu MICH MID byl vyvíjen na základě požadavků příslušníků ozbrojených složek a kromě maskovaného povlaku na helmu nabízí také další užitné vlastnosti. Suchý zip na vrchu potahu je navržen pro uchycení kamery, signálních zařízení nebo rozlišovacích značek. Celá vrchní část je navíc propletena sítí z shockcord gumy zakončené brzdičkou pro regulaci fixace, případně celkovou demontáž. Shockcord umožnuje nejen bezpečnou fixaci přídavného zařízení ale také snadnou uchycení vegetace a přídavného maskování, které pomáha rozbít siluetu helmy. V zadní části je dvojice suchých zipů, které jsou primárně navrženy pro uchycení pouzder na baterie pro noční vidění nebo jako tzv. proti závaží (counterweight pouch) k optickým přístrojům. Uchycení potahu na helmě slouží pásky suchého zipi na spodním okraji potahu. 
Potah na helmu MICH MID vz.95 je kompatibilní s helmami tipu MICH MID od 4M Systems, na které se připevňuje pomocí pásků se suchým zipem. Pro helmy tipu MICH (Americké verze) je určen tento potah.

Vyrobeno v České republice
Originální látka vz.95
Maskuje v IR spektru
Vrchní suchý zip pro montáž kamery a signálních zařízení
Odnímatelná shockcord síť pro fixaci vybavení či uchycení vegetace
Zadní suchý zip pro montáž pouzder 
Kompatibilní s MICH MID od 4M Systems

 

Další informace

Velikost

M, L

Barva

VZ.95