Katalogové číslo: c66f62b6bc4f Kategorie: ,

690 

Popis

Potah na helmu MICH od firmy Combat Systems je jedním ze základních doplňků vojenské výstroje současného vojáka. Potah na helmu MICH vz.95 je vyroben z originální látky určené pro AČR a splňuje všechny požadavky obranného standartu (ČOS) včetně maskování v IR spektru.
Design potahu na helmu MICH byl vyvíjen na základě požadavků příslušníků ozbrojených složek a kromě maskovaného povlaku na helmu nabízí také další užitné vlastnosti. Suchý zip na vrchu potahu je navržen pro uchycení kamery, signálních zařízení nebo rozlišovacích značek. Celá vrchní část je navíc propletena sítí z shockcord gumy zakončené brzdičkou pro regulaci fixace, případně celkovou demontáž. Shockcord umožnuje nejen bezpečnou fixaci přídavného zařízení ale také snadnou uchycení vegetace a přídavného maskování, které pomáha rozbít siluetu helmy. V zadní části je dvojice suchých zipů, které jsou primárně navrženy pro uchycení pouzder na baterie pro noční vidění nebo jako tzv. proti závaží (counterweight pouch) k optickým přístrojům. Uchycení potahu na helmě slouží pásky suchého zipi na spodním okraji potahu. 
Potah na helmu MICH vz.95 je kompatibilní s helmami ACH/MICH 2000 amerických výrobců. Pro helmy tipu MICH MID je určen tento potah.

Vyrobeno v České republice
Originální látka vz.95
Maskuje v IR spektru
Vrchní suchý zip pro montáž kamery a signálních zařízení
Odnímatelná shockcord síť pro fixaci vybavení či uchycení vegetace
Zadní suchý zip pro montáž pouzder 
Kompatibilní s ACH/MICH amerických výrobců

 

Další informace

Velikost

M, L

Barva

VZ.95