Sleva!
Katalogové číslo: CY0213 Kategorie: ,

6 571 

Dočasně vyprodáno

Popis

Airsoftová elektrická zbraň (AEG) CM.093 je hybryd M4 a AK vyrobený jedním z nejpopulárnějších čínských výrobců na světe a to značkou CYMA.
Pažba a pažbička byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, některé dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete tlačný zásobník (Mid-Cap) s kapacitou 140 kuliček. Výsuvná šesti polohovatelná pažba umožňuje ideální nastavení délky. Kovové RIS předpažbí s lištou 22mm, na kterou lze uchytit kolimátor, optiku, rukojeť, svítilnu… Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který můžete namontovat prodloužení hlavně, které naleznete také v balení, nebo si dokoupit tlumič, nebo tlumič výšlehu taktéž se závitem 14mm levotočivým.

Vnitřní mechanismus
Vnitřní mechanismus je postavený na kovovém zesíleném mechaboxu v.2 s rychlou výměnou pružiny.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních vysokorychlostních CNC ocelových ozubených kol 16:1 osazených v 8mm ocelových kuličkových ložiscích. Trn pružiny je ocelový zesílený a osazen ložiskem. Byl zde použit rovněž silný motorek se zvětšenými otáčkami a neodymovými magnety. Nejvýraznějším plusem je použití vysoce odolného nylonového pístu se všemi ocelovými zuby, kovového válce pokrytého černým niklem (který poskytuje dokonalou hladkost povrchu), kovové tiché hlavy pístu s ložiskem a kovové tiché hlavy válce pokryty modrou eloxací.
Takto upravená zbraň, Vás zaskočí extrémě vysokou kodancí (22BB/s), dlouhou životností, skvělou přesností (díky nové vzduchotechnice a přesné hlavni 6,03mm o délce 330mm) a díky vložené pružině M110 dosahuje úsťové rychlosti až 380FPS (116m/s).

Úsťová rychlost (FPS)
360-380

Úsťová rychlost (m/s)
116

Energie projektilu (J)
1,34

Teoretický dostřel (m)
52

Vhodná váha střeliva
0,20-0,23g

Režim střelby
Jednotlivě i dávkou

Váha zbraně (g)
2843

Délka (mm)
750-830

Délka vnitřní hlavně (mm)
330 mm

Průměr vnitřní hlavně (mm)
6.03 mm

Materiál
Ocel, kov, ABS..

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá

Baterie součástí balení

Nabíječka

Blowback