Sleva!
Katalogové číslo: CY0214 Kategorie: ,

7 755 

Dočasně vyprodáno

Popis

Airsoftová elektrická zbraň (AEG) CM.093B je hybryd M4 a AK vyrobený jedním z nejpopulárnějších čínských výrobců na světe a to značkou CYMA.
Pažba a pažbička byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, některé dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete tlačný zásobník (Mid-Cap) s kapacitou 140 kuliček. Výsuvná šesti polohovatelná pažba umožňuje ideální nastavení délky. Kovové KEYMOD předpažbí, na které lze uchytit kolimátor, optiku, rukojeť, svítilnu…(buď přímo na keymod, nebo po uchycení RIS na keymod). Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který můžete namontovat prodloužení hlavně, které naleznete také v balení, nebo si dokoupit tlumič, nebo tlumič výšlehu taktéž se závitem 14mm levotočivým.

Vnitřní mechanismus
Vnitřní mechanismus je postavený na kovovém zesíleném mechaboxu v.2 s rychlou výměnou pružiny.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních vysokorychlostních CNC ocelových ozubených kol 16:1 osazených v 8mm ocelových kuličkových ložiscích. Trn pružiny je ocelový zesílený a osazen ložiskem. Byl zde použit rovněž silný motorek se zvětšenými otáčkami a neodymovými magnety. Nejvýraznějším plusem je použití vysoce odolného nylonového pístu se všemi ocelovými zuby, kovového válce pokrytého černým niklem (který poskytuje dokonalou hladkost povrchu), kovové tiché hlavy pístu s ložiskem a kovové tiché hlavy válce pokryty modrou eloxací.
Takto upravená zbraň, Vás zaskočí extrémě vysokou kodancí (22BB/s), dlouhou životností, skvělou přesností (díky nové vzduchotechnice a přesné hlavni 6,03mm o délce 330mm) a díky vložené pružině M110 dosahuje úsťové rychlosti až 380FPS (116m/s).

Úsťová rychlost (FPS) : 360-380

Úsťová rychlost (m/s)
116

Energie projektilu (J)
1,34

Teoretický dostřel (m)
52

Vhodná váha střeliva
0,20-0,23g

Režim střelby
Jednotlivě i dávkou

Váha zbraně (g)
2950

Délka (mm)
860-940

Délka vnitřní hlavně (mm)
330 mm

Průměr vnitřní hlavně (m..

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

,

Délka vnější (minimální)

Doporučená váha munice

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Verze mechaboxu

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá

Baterie součástí balení

Nabíječka

MOSFET

Procesorovka

Blowback