Sleva!
Kategorie:

13 290 

Skladem na prodejně

Popis

CZ Scorpion EVO 3 A1 – Ultimate BOOST

„EVOlved – tato AEG klasika je zpět, ale nyní s dalším extra bodcem v ocase.“

Společnost ASG, která v průběhu let získala spoustu uznání jako od kritiků tak od hráčů a vytvořila si tím rostoucí a oddanou fanouškovskou základnu, pokračovala ve vývoji a zdokonalování platformy CZ Scorpion EVO AEG od jejího prvního uvedení na trh v roce 2014.

Nyní EVO opět „povýšilo“, tentokrát v podobě zbrusu nové edice BOOST – ta přináší vylepšení, která zajistí, že ihned po vybalení z krabice bude toto AEG připraveno na bojišti čelit všem soupeřům lépe než jeho předchůdci.

Co edice Boost nabízí ve srovnání s předchozími verzemi modelu EVO?

Při bližším pohledu na vnitřek modelu EVO BOOST zjistíte, že je obdařen několika díly z vysoce kvalitní řady upgradů „ULTIMATE“ v klíčových oblastech, na kterých nejvíce záleží.

S řídicí jednotkou Leviathan poskytuje EVO Boost ostřejší odezvu spouště a programovatelné režimy střelby. Zatímco aplikace Leviathan nainstalovaná ve tvém chytrém telefonu ti umožní dále doladit rychlost střelby, povolit přednatažení, aktivní brzdu a další funkce.

Dále je zde vysoce výkonný motor CNC ULTIMATE BOOST 30k s krátkou osou pro vyšší otáčky a převodová kola ULTIMATE BOOST 16,5:1, která díky vyšší toleranci převodů oproti standardním možnostem umožňují superhladký a spolehlivý přenos výkonu bez přerušení.

Zatímco přítomnost pojistky proti zpětnému protočení kol umožňuje přednatažení a dodává další jistotu, že i když pokročilá elektronika EVO BOOST znamená přesné ovládání motoru, je AEG chráněn před možným poškozením při použití ve vyšších výkonnostních stupních.

Vlastnosti edice EVO BOOST:

  • Motor s krátkou osou Ultimate Boost 30k
  • Převodová kola Ultimate Boost 16,5:1
  • Řídicí jednotka Leviathan
  • Programovatelné režimy střelby
  • Západka proti zpětnému chodu
  • Pružina Ultimate M125
  • 8mm ložiskový vodič pružiny