Sleva!
Katalogové číslo: GAG00067 Kategorie: ,

7 511 

Dočasně vyprodáno

Popis

Model Combat Machine PDW15 celokovová airsoftová zbraň skutečně originálního vzhledu, který se bude v záplavě M4ek vyjímat. Kovový horní i kovový spodní díl jsou špičkově slícovány. Nenachází se zde žádné otřepy, nebo stopy po odlévání, jak je na příklad u zbraní z číny běžné. Tělo má moderní tvar stylu VLTOR. Vypouštění zásobníku je oboustranné a s tejně tak přepínač střelby lze ovládat z obou stran. Natahovací páka závěru je zvětšená pro lepší úchop. Jejím natažením se klasicky odklápí prachová krytka závěru na pravé straně zbraně a odsouvá plech imitující závěr. Pod ním se skrývá klasická regulace HopUp zařízení.
Součástí zbraně je integrovaný tlumič, který spolu s s výsunou pažbou dělá zbraň ideální pro rychlé akce v uzavřených prostorech.  Krátká, rychlá, smrtící. Nicméně dlouhá hlaveň a výkon přes 120 m/s bude dostatečný i v otevřeném prostoru.
Zbraň je osazena dlouhým předpažbím v délce 12 palců M-LOK s horní RIS lištou a krátkými postraními. Umožňuje montáž dodatečného příslušenství, jako jsou rukojeti, svítilny…apod. Kovová sklopná mířidla jsou praktická a tak nebudou například kolimátoru vůbec překážet.
Pažba je výsuvná a v její základně (tubusu) se ukrává prostor pro akumulátor. Ten je poměrně malý a umožňuje vložit pouze jeden LiPol akumulátor z naší nabídky. Viz související příslušenství. Akumulátor je však dostatečně silný pro pohon zbraně a dává dobour kadenci.
Zásobník je vysokokapacitní na 300 ran. Jeho zvláštností je ergonomický gumový návlek, takže při přebíjení neklouže a zajistí rychlé přebíjení. Navíc je možné zbraň za zásobník držet.
Zbraň od G a G Armament rozhodně nezapadne do záplavy M4ek a M16tek. Vyniká svým zpracováním, blowbackem a nadprůměrnými díly uvnitř.

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá

Doporučená váha munice