Sleva!
Katalogové číslo: GP00482 Kategorie: ,

17 851 

Dočasně vyprodáno

Popis

Stoner M63 byl neskutečně všestrannou a přizpůsobitelnou zbraňovou platformou, která umožňovala konfiguraci coby puška, karabina, lehký kulomet krmený pásem, nebo i lafetaci na vozidlo. Varianta vyráběná firmou GP je koncipována jako LMG/lehký kulomet s nábojovou schránkou a pásem, který byl zařazen do výzbroje US Navy a Navy SEALs během konfliktu ve Vietnamu, stejně jako v 80.letech.
Díky převládajícím dílům vyrobeným z hliníkových slitin se airsoftový Stoner blíží hmotnosti 4,5kg. Díky svému jedinečnému designu na pomezí útočné pušky a kulometu si uživatelé nejspíše ani nevšimnou vyšší váhy, neboť se M63 v rukách tváří podobně jako puška AR15, z velké části díky ručce a pažbě podobné těm na puškách AR. Ty jsou realisticky zhotoveny z polymeru, pažba tak umožňuje vložení velkého akumulátoru pro pohon zbraně.
M63 je konstruován s přepínačem režimu střelby (dovoluje střelbu jednotlivými ranami i dávkou), což je u podpůrných zbraní poměrně neobvyklé, a díky své nerozměrné konstrukci je použitelná i coby CQB zbraň. Díky použitému klasickému mechaboxu V2 je M63 snadno upgradovatelná za použití široké řady dílů, které umožňují takřka neomezené zvednutí výkonu už tak skvělé zbraně. Jedinečný systém dotáčení zásobníku ovládáný spouští zaručuje hladké podávání kuliček, kdy spoušťové kontakty při sepnutí dávají impulz zásobníku k dotáčení, což zajišťuje okamžitou připravenost zbraně ke střelbě.
Modernizovaná verze M63 byla vylepšena doplněním 20mm RIS lišt, které umožňují montáž širokého spektra příslušenství. Předpažbí má RIS lišty zespodu a po obou stranách, což poskytuje prostor pro montáž vertikální rukojeti, dvojnožky nebo svítilny, ba dokonce i podvěsného granátometu, pokud byste měli potřebu navýšit už tak úctyhodnou palebnou sílu. 20 mm lišta na krytu závěru umožňuje montáž puškohledů, od kolimátorů po optiky. M63 má i klasická mechanická mířidla, která jsou plně výškově a stranově stavitelná.
Stejně jako skutečný M63, i verze od GP nabízí rychlovýměnu hlavně, což usnadňuje údržbu a čištění hop komory a vnitř..

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

,

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Barva

Černá

Doporučená váha munice