Sleva!
Katalogové číslo: GHK00064 Kategorie: ,

16 723 

Dočasně vyprodáno

Popis

Plně ocelový plynový zásobník lze díky jeho kvalitě označit pouze jako „Robustní a pevný“.
Vlastnosti:

Zesílený systém zpětného rázu
Realistický zásobník z černě eloxované oceli 
Zásobník s kapacitou 40 kuliček
Funkční bezpečnostní systém závěru
Přidržení závěru a zajištění spouště, když je zásobník prázdný 
Laminované dřevo na pažbě a předpažbí, stejně jako u skutečné verze 
Ocelová vnější hlaveň se šikmým krytem výšlehu typu AKM

AKM je modernizovanou verzí původní pušky AK-47, protože je vyrobena z lisované oceli, jejíž výroba je ve srovnání s frézovanými závěry AK-47 cenově výhodnější. GHK AKM je věrnou replikou této klasické pušky ze sovětské éry.
GHK AKM je pravděpodobně jednou z nejlepších plynových airsoftových pušek AKM dostupných na trhu, protože je vyrobena z pravého dřeva a oceli stejně jako skutečná zbraň, což vám poskytne robustnost, kterou by vám žádná jiná plynová airsoftová AK nemohla poskytnout. Ovládání je velmi realistické, s jediným rozdílem, že závěr má oproti skutečné zbrani krátký chod. Tato konstrukce zajišťuje lepší účinnost plynu a poskytuje realističtější cyklickou rychlost.
Tato airsoftová puška AKM se dodává se zásobníkem na green gas, ale lze do ní použít i zásobníky na CO2 od firmy GHK (prodává se samostatně), který bude v chladných zimních měsících fungovat o něco lépe!
GHK AKM lze rozebrat v terénu stejně jako skutečnou AKM. Mezi věrné detaily patří nastavitelná zadní muška, odnímatelná maketa čisticí tyče, pružinová dvířka, která zakrývají prázdný prostor v dřevěné pažbě pro uložení čisticí soupravy, a všechny povrchové detaily na závěru, které z této zbraně dělají vysoce realistickou repliku skutečné AKM. Odnímatelný flash hider odhaluje závit hlavně, který vám umožní instalovat airsoftový tlumič nebo nasvětlovací jednotku, pokud se tak rozhodnete. Toto airsoftové AKM váží 3,12 kg a při držení tak působí velmi realisticky.
Zpětný ráz je silný, ať už střílíte ve volitelném poloautomatickém nebo plně automatickém režimu střelby, s dobrou rychlostí okolo 125 m/s př..

Další informace

Barva

dřevěná

Úsťová rychlost (m/s)

Doporučená váha munice

Délka

Délka vnitřní hlavně

Hmotnost

Materiál těla

Materiál Hop-Up komory

Materiál zásobníku

Točný / Tlačný

Kapacita zásobníku

Blowback