Sleva!
Katalogové číslo: GHK00050 Kategorie: ,

23 491 

Dočasně vyprodáno

Popis

Nejnovější verze hop-up systému pro rok 2022 GHK MK18 MOD 1 plynová blowback airsoftová zbraň která je vyráběna v licenci společností Colt a Daniel Defense. Na těle je vyryto nejnovější značení Colt MK18 a má optimalizovanou povrchovou úpravu. Systém V2 je vybaven CNC obráběným ocelovým tělem. Všechny části řízení palby jsou vyrobeny z oceli. Pro zlepšení odolnosti a věrnosti jsou zadní části navrženy s magnetickým přisáváním pro zvýšení odolnosti a spolehlivějšího načasování chodu zbraně bez BB.
Nový CNC  bolt carrier – CNC proces s tepelným opracováním. Tvrdší materiál a hladký chod.Vylepšení zámku závory – vyrobeno z nového materiálu (převzetí designu magnetu); silnější a stabilnější.Nová verze odlehčeného zásobníku – 35procent snížení hmotnosti ve srovnání se starým zásobníkem.
(váha zásobníku ver1: 661 g / váha zásobníku ver2: 400 g)
Vlastnosti:

Nový systém HOP-UP, nové kladívko ver 6.0 a stabilní zámek.
Ocelový bolt carrier a CNC rybí kolejnice.
Hlavní tělo je vyrobeno z hliníkového tlakového odlitku, který se vyznačuje vysokou přesností, vysokou stabilitou a dobrou pevností.
Pažba je pevnější a nelze ji snadno zlomit.
Bolt je opatřen nárazuvzdorným materiálem s německou spojovací pružinou. Je flexibilní, není snadné jej zlomit, ale snadno se odstraňuje a udržuje; což je také úspora plynu pro vysokou vzduchotěsnost.
Hlaveň má velmi podrobný chladící vzor, který poskytuje OEM výrobce Montblanc. Tenkostěnná ocel, nízká hmotnost a dutý střed, celý proces výroby hlavně je téměř na stejné úrovni jako u skutečné zbraně.
Vnitřní hlaveň je přesná 6,03 mm.
Nitridovaný fosforečnan manganitý jako povrchová úprava, která má dvojnásobnou cenu ve srovnání s manganem. Díky tomu výrobek nekoroduje a nepoškrábe se.
Spotřeba plynu zásobníku M4 je větší než u G5 zásobníku. Zásobník M4 dokáže vystřelit 1 a půl zásobníku za čas v automatickém režimu; 2 až 3 zásobníky v semi režimu.

Specifikace:

Konstrukční materiál: slitina zinku, ocel, vláknový polymer
Kapacita zásobníku: 40 ran (6 mm BB)
Přes celou délku: 700-..

Další informace

Doporučená váha munice

Materiál těla

Materiál Hop-Up komory

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Blowback

Barva

Černá