Katalogové číslo: 5710129702246 Kategorie:

65 

Dočasně vyprodáno

Popis

Grower’s cup cestovní káva
Vysoce kvalitní káva, kterou snadno připravíte i v přírodě nebo na cestách.
Nepotřebujete žádný další přístroj, vše se děje jen pomocí speciálního patentovaného balení této kávy od firmy Grower’s cup. Za pár minut Vám toto balení připraví 300 ml opravdu lahodné kávy s jasným původem. Nyní se na cestách nemusíte spokojit s instantní kávou.
Každé balení kávy Grower´s Cup je určeno k jednorázovému použití. Obsahuje 20g čerstvé mleté kávy ve filtru. Vše co potřebujete je pouze 300ml horké vody a můžete servírovat 2 šálky lahodné kávy přímo z obalu.
Původ: Honduras, Capucas
COCAFCAL se nachází v západní Hondurasu okrajové zóně národního parku Celaque. Družstvo funguje ve 12 obcích v oblastech San Pedro, Copan a Corquin.
Každá jednotlivá káva je pražená v naší mikro pražírně dle principů pomalého pražení. Aktivně se snažíme upozornit na jedinečné vlastnosti každého druhu kávy.
COCAFCAL byla založena v roce 1999 55 členy. V současné době projekty družstva zaměstnávají přibližně 2500 lidí. Všichni aktivní členové se věnují pěstování konvenčně udržitelné, organické a fairtrade kávy.
Káva: 100procent Arabica káva z Hondurasu,Organická a Fairtrade certifikovaná. FLO ID 19080 Odrůda: Caturra a Catuai Zpracování: Praná káva Region: Honduras, Aldea Capucas, Národní park Celaque Farma, město: Družstvo í COCAFCAL Nadmořská výška: 1200-1500 m Hmotnost: 20 g Výrobce/výrobca: Coffeebrewer Nordic A / S, Kasmosevej 3 Middelfart, Dánsko ECO-Certifikační autorita: DK-ÖKO-200