Sleva!
Katalogové číslo: KRYTAC011 Kategorie: ,

13 765 

Dočasně vyprodáno

Popis

CRB-M Trident MK2 od Krytac je velmi kompaktní model, díky kterému je skvělou volbou jak pro CQB hry, tak i pro venkovní středně velká herní pole.
Vpředu najdeme kvalitní 10ti palcové free float hliníkové předpažbí s označením TR210. Je kompatibilní se M-LOK systémem, který v kombinaci s dlouhou horní RIS lištou umožňuje střelci připevnit jakýkoli typ příslušenství vhodného podle jeho preferencí nebo požadavků.
Tělo zbraně je vyrobeno z hliníkové slitiny a je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s téměř všemi díly a příslušenstvím pro zbraně typu M4. Rozšířený magwell a zvětšený lučík na první pohled vypadají jako malé změny, ale když vezmete do ruky tuto repliku a dáte s ní pár ran, je prostě jasné, že tyto změny jsou skvělé pro zlepšení rychlosti přebíjení a přesnosti. Kromě toho tyto originální těla vypadají naprosto skvěle.
CRB je vybavena oboustranným přepínačem střelby, který umožňuje pohodlné použití nejen pro leváky, ale pro všechny střelce, protože oboustranná povaha je v dynamickém prostředí CQB klíčová.
Mechabox Trident MK2 CRB se vyznačuje zesílenými 8mm kuličkovými ložisky, polymerovým pístem s prvními 4 kovovými zuby, polstrovanou hlavou válce, motorem s vysokým točivým momentem a systémem rychlé výměny pružiny.Také v zde najdeme Krytac MOSFET, který chrání kontakty spouště a baterii. Díky tomu v kombinaci s plochou spoušťí je odezva spouště téměř okamžitá a vykazuje tak skvělý výkon při rychlém jednotlivém výstřelu.
Baterie ani nabíječka není součástí balení.
Hop-Up: ANO, nastavitelnýRežim střelby: semi a full autoZásobník: plastový na 150 bbMotor: dlouhýKalibr: 6 mmMOSFET: AnoVerze mechaboxu: 2 Vlastní

 

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

,

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

MOSFET

Barva

zelená

Baterie součástí balení

Nabíječka

Blowback