Katalogové číslo: d0382c4e06b7 Kategorie: ,

4 720 

Popis

Lowa Zephyr MK2 GTX MID obuv je primárně navržena pro profesionály. Tato certifikovaná pracovní obuv spojuje nejmodernější materiály pro ostré akce. Se svými vyváženými vlastnostmi jsou tyto boty vhodné i pro extrémní podmínky, což je důvodem jejich oblíbenosti u armád a policejních sborů po celém světě.
Druhá generace Zephyr
Název „MK2“ značí druhou generaci bot Zephyr, která přináší několik vylepšení. Nově má dvouzónový systém šněrování, integrovanou kapsičku na tkaničky v horní části jazyka, zvětšená nazouvací poutka na patě pro snazší obouvání a odolnější svršek díky prošívání mimo flexibilní zónu.
Ideální kombinace materiálů
Boty Zephyr MK2 GTX MID kombinují optimální mix materiálů a technologií. MID-CUT svršek ze semiše a materiálu Cordura je ideální pro slaňování a seskoky padákem. Semiš odolává vodě a trhání, zatímco Cordura je odolná vůči opotřebení, odření a zajišťuje prodyšnost.
Ověřená vodotěsná membrána a inovativní mezipodešev
Tyto boty používají vodotěsnou a prodyšnou membránu Gore-Tex Extended Comfort, která je výsledkem letitých zkoušek a spolehlivosti. Mezipodešev s dvěma vrstvami polyuretanové pěny a rámem Monowrap poskytuje podporu a pohodlí.
Nejsou určeny pouze pro slaňování
Boty Lowa Zephyr MK2 GTX MID nejsou určeny pouze pro slaňování. Věřte, že tyto boty splňují specifické požadavky pro tuto činnost, včetně skrytých háčků na tkaničky, dobře tlumící pata a stabilní svršek, který chrání před možnými zraněními.
Revoluční systém šněrování
Tato obuv vyniká unikátním dvouzónovým systémem šněrování, který umožňuje samostatné nastavení šněrování pro přední část chodidla a svršek. Tím se obuv dokonale přizpůsobí anatomii vaší nohy pro různé situace.
Pokročilé technické zpracování
Výrobní proces těchto bot je náročný, včetně vstřikování, které spojuje podešev se svrškem, zajišťující lepší tlumení a pohodlí. Rám Lowa-Monowrap podporuje nohu a zajišťuje pohodlí i na nerovném terénu.
Podešev X-Trac Military
Všechny modely bot řady Zephyr MK2 používají podešev (podrážku) X-Trac Military s ..

 

Další informace

Velikost

7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 13, 6,5, 14, 15

Barva

Ranger Green, zelená