Sleva!
Katalogové číslo: 671192240224 Kategorie: ,

232 

Dočasně vyprodáno

Popis

Mikro svítilna Radiant(R) je geniálně jednoduchá svítilna s překvapivým výkonem. K napájení stačí dvě ploché lithiové baterie CR 2016 a přesto má tato mikro svítilna dosah až 15 metrů a pro signalizaci je její efektivní viditelnost až 1,5 kilometru. Mikro svítilna má čtyři světelné režimy. Vysoká svítivost (HIGH), nízká svítivost (LOW), stroboskopický režim (bliká) a signalizační (svítí pouze při stisknutí). Tělo mikro svítilny je z polykarbonátu, takže je svítilna nejen odolná proti nárazům, ale je i voděodpudivá. Mikro svítilna je vybavena klipem z nerezové oceli, který ji umožňuje připnout například na klíče, jezdce od zipů oblečení nebo batohů, tašky nebo vojenskou výstroj. Záleží jen na vás kam ji zavěsíte. 
Vlastnosti:

mikro velikost – vysoká účinnost
4 světelné režimy
vysoká a nízká intenzita, strobo a signalizace
doba svitu: až 22 hodin
efektivní svítivost: do 15 metrů
účinnost signalizačního režimu: do 1,5km
světelný výkon 6lm pro bílé světlo
napájení: 2 x lithiové baterie CR2016
jednoduchá výměna baterií 
tělo z polykarbonátového materiálu
odolný klip z nerezové oceli pro zavěšení 
teplotní rozsah pro použití: -20°C až plus 40°C
rozměry: 4,70cm x 2,54cm x 0,83cm
váha: 9,22g

Návod k použití:
Při zakoupení je mikro svítilna nastavena do signalizačního režimu. Pro jeho ukončení zmáčkněte tlačítko na těle mikrosvítilny a podržte ho po dobu 15 sec. Po zhasnutí světla je mikro svítilna připravena k použití ve všech režimech.
Přepínání mezi režimy:
1x stisk – vysoká svítivost, 2x stisk -nízká svítivost, 3x stisk – režim stroboskopického blikání. Pro přepnutí do signalizačního režimu (mikrosvítilna svítí pouze při stisknutí), přejděte nejprve do režimu stroboskopického blikání a pak stiskněte spínač a držte po dobu 5 sec. Pro návrat k plnému rozsahu režimu postupujte stejně, jako když byla mikrosvítilna v továrním nastavení.

Další informace

Barva

čirá