Katalogové číslo: f2e00a3659d7 Kategorie: ,

1 350 

Popis

Taktický bojový opasek Novritsch Laser-cut je lehký a má nízký profil nošení, což znamená, že nepřekáží. Umožní vám připevnit vše, co v bitvě potřebujete (zásobníkové sumky, sumky na granáty, munici a doplňky). Laserem řezaná vazba Laser-cut zajistí, že se vaše sumky nebudou při běhu kymácet, i když v nich nesete objemné plynové/HPA lahve.

Hlavní přednosti bojového opasku:

Průvlek pro pistoliBojový opasek má tři Molle vazby na obou stranách a můžete si vybrat, zda přes Molle vazbu založíte vnitřní opasek, což vám umožní připevnit pouzdra a další taktické sumky, které vyžadují montáž na standardní opasek.

Plně nastavitelnýDélka bojového opasku je nastavitelná, abyste mohli perfektně přizpůsobit nošení systému svému tělu, ať jste zrovna v letní formě nebo po vánočních svátcích!

Kvalitní materiály Laser-cut nylonová tkanina vyrobená v USA s nylonovým stehem zajistí, že opasek vydrží těžké používání. Materiál je odolný proti UV záření, takže si zachová barvu i při přímém slunečním záření.

Více velikostíBojový opasek Gen3 je k dispozici ve 3 různých velikostech a díky nastavitelnosti si ho jistě dokážete perfektně přizpůsobit.

Barevná provedení Bojový opasek Gen3 je k dispozici v různých barvách, včetně varianty Amber 3D Camo.

Tabulka velikostí

velikostSML

Délka celého opasku [cm]
90-133
101 – 155
110-160

Délka Molle platformy [cm]
83
89
100

 

Další informace

Velikost

L, S, M

Barva

Černá