Doporučujeme

1 190 

Popis

Perun mosfet s aktivní brzdou AB++

Perun AB++ je mosfet umístěný mimo mechabox, který převádí energii z baterie přímo do motoru (místo přes spínače na spoušti) prostřednictvím specializovaných vysoce výkonných tranzistorů. To výrazně zvyšuje spolehlivost a výkon zbraně. Také přidává Vaší zbrani množství nových a užitečných funkcí.

Jednotka je určená pro napájení bateriemi 7.4V, 11.1V a 14.8V a obsahuje kompletní kabeláž. Jediné, co je třeba, je trocha pájení při instalaci mosfetu.

 

Popis funkcí

  • Elektronická dávka – změní režim AUTO na elektronicky ovládanou dávku, která snížuje spotřebu střeliva a zvyšuje realističnost.
  • Aktivní brzda – aktivní brzda zastaví motor po každém výstřelu. Nedojde tak k náhodnému zastavení při stlačené pružině. Stejně tak řeší problém dvojitého výstřelu u zbraní s vysokou kadencí.
  • Přednatažení pístu – rychlá odezva spouště může být rozdílem mezi vítězstvím a porážkou, zejména při CQB. Tato funkce zajišťuje, že píst zůstává po každém výstřelu v zadní poloze (pružina je stlačená) a reakce na spoušť je tak okamžitá. K uvolnění pružiny po použití této funkce, stiskněte a držte spoušť po dobu 2 vteřin. Druhý výstřel bude již bez přednatažení, se zapnutou aktivní brzdou.
  • Snížení kadence – režim umožňující snížit kadenci (ROF – rate of fire) při dávce pro snížení spotřeby střeliva nebo pro nastavení realistického fungování zbraně.
  • DMR mód – nastavuje intervaly mezi jednotlivými výstřely (vhodné např. pro splnění pravidel DMR na některých hřištích).
  • Alarm nízkého napětí baterie – je určen pro Li-Po a Li-Ion baterie. Pokud napětí baterie klesne pod kritickou úroveň, je uživatel upozorněn krátkými zvukovými signály opakovanými každou minutu (upozornění je možné vypnout).
  • Diagnostika – elektronika neustále kontroluje zbraň a samotný mosfet. V případě jakýchkoli problémů vás okamžitě upozorní, což výrazně usnadní řešení problémů.
  • Elektronická pojistka – chrání zbraň a baterii v případě vážných poruch. Jednotka automaticky odpojí baterii jakmile detekuje v obvodu zkrat nebo zablokování motoru a ochrání tak baterii před poškozením.

Nastavování všech módů se provádí pomocí lehce zapamatovatelných sekvencí změn přepínače střelby a stisků spouště. Stav nastavení je indikován zvukově a barevnou LED diodou. To umožňuje provádět změnu nastavení zbraně okamžitě a třeba i pod nepřátelskou palbou v poli.

AB++ funguje s jakoukoliv baterií při napětí od 7V do 17V. Může být také použit v silných upgradech, bez limitace síly pružiny.

Obsah balení

  • Perun AB++ s Dean-T konektorem
  • Plastová karta a samolepka s rychlým návodem