Sleva!
Kategorie:

2 707 

Skladem na prodejně

Popis

RETROARMS CNC mechabox HPA V2 – QSC

CNC mechabox V2 určený pro airsoftové zbraně typu AR15 (M4), M16 a další typy zbraní s instalovaným HPA.

Je vyrobený z bloku nejpevnějšího leteckého duralu EN AW 7075 T651, který má vyšší pevnost v tahu (590 MPa), než běžná konstrukční ocel (390 MPa). Díky použitému materiálu má mechabox několikanásobně vyšší životnost než běžný zinkohliníkový mechabox. Mechabox je vyráběný na přesných CNC obráběcích strojích, přímo ve výrobně RetroArms.

CNC mechabox HPA V2 má povrchovou úpravu ochranným eloxováním, protože díky vlastnostem duralu EN AW 7075 T651 je prakticky neeloxovatelný. Kvůli jeho vysoké tvrdosti a pevnosti, oproti běžně eloxovatelnému hliníku, neprostoupí běžný elox do tohoto materiálu. Pokud by se tento dural nechránil povrchovou úpravou, hrozí vysoké riziko koroze hliníku (velké šedé skvrny, někdy až s plesnivým vzhledem).

CNC mechabox lze nainstalovat do airsoftových zbraní ve standardu Tokyo Marui. Při instalaci vnitřních dílů nebo samotného mechaboxu nikdy nepoužívejte hrubou sílu. Při dotahování šroubů používejte utahovací moment max 1 Nm, jinak dojde k protočení klíče v hlavě šroubu. Není nutné šrouby dotahovat „na krev“, pokud chcete mít jistotu, že se šrouby nebudou povolovat použijte povolitelné lepidlo na závity, nebo barvu.

RetroArms CNC Aluminum 7075 Version 2 HPA QSC Gearbox - eHobbyAsia