Sleva!
Katalogové číslo: CYBER017-TAN Kategorie: ,

5 537 

Dočasně vyprodáno

Popis

Nyní můžete vlastnit a trénovat s kouskem historie, protože SIG SAUER představuje airsoftovou tréninkovou pistoli SIG AIR PROFORCE M18 se stejným jedinečným vzhledem a dojmem jako M18 pro americkou armádu. Airsoftová tréninková pistole M18 je dodávána ve stejné Coyote barvě, jakou si vybrala americká armáda.
Spoušťový mechanismus funguje v režimu DAO (pouze dvojčinný) – což znamená, že střelba ze zbraně je možná pouze takzvaným „samonatahováním“ – úplným zmáčknutím spouště se nejprve natáhne kladívko a poté uvolní, což vede k výstřelu. Pojistka je umístěna na obou stranách pistole, což umožňuje pohodlné použití pro leváky i praváky.
Replika má realistický systém Blow-Back, který uvede při výstřelu závěr do pohybu. Závěr se také zaaretuje v zadní poloze po vystřelení poslední rány ze zásobníku. Díky vzduchotěsnému plynovému systému replika střílí BB s úsťovou rychlostí ~320 FPS.
Na levé straně je tlačítko pro uvolnění zásobníku, záchyt závěru a pojistka jsou oboustranné.
Pod hlavní se nachází montážní lišta RIS / Picatinny, díky které lze repliku vybavit dalším příslušenstvím, jako je laserový zaměřovač nebo svítilna. V horní části závěru jsou zářezy, které umožňují připevnění kolimátory typu Docter s červeným bodem (k připevnění je nutná speciální destička).
Replika je dodávána s kovovým zásobníkem s kapacitou až 21 BBs.
Vlastnosti:

Optic Ready Slide s odnímatelným zadním hledím
Flush Mount Green Gas Magazine
S podobným vyvážením a hmotností jako skutečná M18
Kovový závěr s funkcí Full Blow-back Action
Kovový zásobník na 21 kuliček
Replika pistole M18 americké armády
Úsťová rychlost až 320 fps

Specifikace:
BlowBack: AnoHop-up: NastavitelnýRežim střelby: PoloautomatickýTyp střely: 6 mm BBPistolový zdroj energie HFC134a a HFC22 plynVýkon (úsťová rychlost) 300 FPS (vrchní plyn při pokojové teplotě 25 °C)

Další informace

Barva

písková

Úsťová rychlost (m/s)

Doporučená váha munice

Délka

Délka vnitřní hlavně

Hmotnost

Materiál těla

Materiál zásobníku

Točný / Tlačný

Kapacita zásobníku

Blowback