Sleva!
Katalogové číslo: SWOLF003-HC Kategorie: ,

7 511 

Dočasně vyprodáno

Popis

Poprvé byla tato puška představena ve filmu  „Vetřelci“ („Aliens“) v roce 1986, což byla druhá část ságy o bojích Ellen Ripleyové s mimozemšťany žijícími v jeskynních v hlubinách vesmíru. Zbraň na okamžik ovládla představivost každého fanouška sci-fi milujícího vojenský sektor a odvětví zbraní.
Replika Pulsní pušky M41A byla postavena na bázi bojem osvědčeného modelu SW-05 od firmy Snow Wolf. To umožnilo snadný přístup k replice pro každého fanouška série „Aliens“ nebo kohokoli, kdo má rád sci-fi obecně. Vlastní stavba M41A si doposud vyžádala obrovské finanční prostředky – bylo potřeba koupit repliku M1A1 a velmi nákladnou přestavbu jste si pak museli sami namontovat. Nyní, díky uvedení nového hotového produktu na trh, je možné dosáhnout ještě lepšího efektu s menším množstvím peněz.
Replika je vyrobena z homogenní slitiny zinku a hliníku a z odolného polymerového plastu. Díky sklopné pažbě a válcovému tvaru je její obsluha poměrně pohodlná (vzhledem k enormním rozměrům).
Replika je vybavena funkčním počítadlem výstřelů, odpočítáváním od 95 do 0. Je nezbytné počítadlo vynulovat, přičemž počítání začíná znovu až po vyjmutí starého zásobníku a výměně za nový. Počítadlo je napájeno samostatnou 9V baterií.
Zbraň pracuje se standardními krátkými zásobníky SW-05 (Thompson), které pojmou 190 kuliček. Je třeba si uvědomit, že jiné zásobníky se na repliku SW-05 nehodí. Pro výměnu zásobníku je nutné otevřít spodní chlopeň zajišťující držení zásobníku.
Replika je napájena tyčovou baterií, která je umístěna v imitaci podvěsné brokovnice, která je umístěna pod hlavní.
Toto jistě není typická zbraň pro víkendové hry, ale s ohledem na její symboliku, jedinečnost a čistou zábavu, kterou replika poskytuje na airsoftových akcích, jistě najde uznání v očích mnoha fanoušků sci-fi.
Baterie ani nabíječka není součástí balení.

Vlastnosti:
Material: Kov / PlastMechabox: Ver. 6Zásobník: 190 ran – točnýDélka: 683-781mmVáha: 3720gÚsťová rychlost: 390-410FPS s 0.2g bb
Baterie: Typ AK Stick (není součástí balení), 9V baterie pro..

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Barva

kombinace