Sleva!
Katalogové číslo: SNUGPAK116-MC Kategorie: ,

1 645 

Dočasně vyprodáno

Popis

Tato univerzální plachta v rozměrech 244×163 cm vám může efektivně posloužit při vašich výletech do přírody. Postavit z ní můžete například přístřešek, stan, žďárák či použít plachtu na zakrytí. Plachta vám tak jednoduše poskytne během několika sekund ochranu před deštěm, větrem, sluncem nebo prachem.
Model plachty Stasha je vyroben z kvalitních, moderních materiálů, které poskytují lehkost, ale také snadnou skladnost. Svědčí o tom i to, že se celá plachta dokáže vměstnat do kompresního obalu o velikosti 20x16cm, celková hmotnost činí pouhých 370 gramů. Celou plachtu v obalu tak pohodlně umístíte do batohu, po případě i do kapsy od kalhot.
Po obvodu této celty najdeme poutka z nylonu, která slouží k uvázání plachty. Dále jsou zde i plastové druky, které poslouží pro sepnutí plachty. V rozích celty jsou pochopitelně i kovová očka pro uchycení.
Společně s celtou je součástí i nylonový provaz pro snadné uvázání plachty a kompresní obal. Základním materiálem je polyester ripstop s povchrem z polyuretanu.

Délka
2,44 m

Šířka
1,63 m

Celková plocha
3,92 m2

Rozměry složené celty (d x pr)
20 cm x 16 cm

Hmotnost
370 g

Vodě odolnost (vodní sloupec)
2 000 mm

UV ochrana
SPF 30

Materiál – celta
100 procent polyester s polyuretanovým zátěrem

Materiál – kolíky
kovová slitina

Součástí dodávky

1x celta
4x upínací lano
přepravní vak

Výrobce
Snugpak(R) Velká Británie

Barva
Multicam

Další informace

Barva

multicam