Katalogové číslo: SNUGPAK018-MC Kategorie: ,

1 190 

Dočasně vyprodáno

Popis

Pokud hledáte spací pytel pro vaše letní výlety do přírody a vyžadujete určitý komfort, potom pro vás bude spací pytel JUNGLE Snugpak(R) skvělou volbou. Primárně je totiž tento spacák určený do teplého a vlhkého podnebí.
Lze jednoduše rozepnout a efektivně tak použít i jako deku na cestách. Je také vybavený skrytou moskytiérou, kterou lze pohodlně odepnout a připnout zipem. Spací pytel tak můžete uzavřít před jakýmkoliv hmyzem.
Tento spací pytel do teplého podnebí vám nabídne komfort a především také malou transportní velikost a váhu pouhých 900 gramů. Jedná se tak o spacák, který můžete pohodlně vložit do svého úložného zařízení, a ještě vám zbyde spousta místa pro vaše další cestovatelské nezbytnosti.
Benefity, o kterých musíš vědět:

Nízká hmotnost a výborné transportní rozměry
Vybavený zipem
Určený do tropických podmínkách
Skvělá volba pro horké a vlhké podnebí
Moskytiéra, která vám pomůže proti hmyzu

Použitý materiál:
MICRO DIAMOND RIPSTOP je prodyšná polyesterová tkanina s jedinečným vzhledem a strukturou (členitá struktura ve tvaru kosočtverců). Je odolná, pevná a díky ošetření vodoodpudivá.
PARATEX ANTIBACTERIAL je nejnovější průlom v oblasti ošetření tkanin antibakteriální technologií. Na vnější vrstvy a lemování všech produktů řady TravelPak je aplikováno antibakteriální a antimikrobiální ošetření, které brání růstu bakterií, eliminuje pachy a potřebu pravidelného praní.
TRAVELSOFT je tkanina, kterou tvoří ultra lehká a jemná vlákna s vysokou nadýchaností a excelentní stlačitelností. Právě díky ní může značka Snugpak nabízet méně rozměrné spací pytle, ideální na cestování.
Specifikace:

komfort 7 °C
extrém 2 °C
hmotnost 900 g
rozměr 12 x 14 cm (plně stlačen)
zip vlevo
typ dekový
integrovaná moskytiéra
rozložen 220 x 150 cm
Výplň: 100 procent polyester TravelSoft
Vnější materiál: 100 procent polyester Micro Diamond s úpravou Paratex Antibacterial

Další informace

Barva

multicam