Sleva!
Katalogové číslo: SPARMS160 Kategorie: ,

5 215 

Dočasně vyprodáno

Popis

EDGE(TM) je modelová řada airsoftových zbraní od značky Specna Arms. Jedná se o řadu kombinující řešení a technologie, které jen těžko najdete v jiných replikách na trhu. Klade velký důraz na kvalitní vnější zpracování a na řešení zlepšující univerzálnost zbraně čímž se prodlužuje její životnost. Hned po vybalení z krabice tak získáváte zbraň, která nevyžaduje žádné úpravy. Ale v případě potřeby budou extrémně rychlé a jednoduché.
Repliky zbraní od Specna Arms J-Series(TM) jsou vyrobeny převážně z oceli. Mezi ocelové prvky patří tělo, prachová krytka, vnější hlaveň, lučík, záchyt zásobníku, přepínač střelby, plynová trubice, kompenzátor, hledí, čisticí tyč a také čepy a nýty. Zbývající kovové prvky byly vyrobeny ze slitiny zinku a hliníku se speciálním povrchovou úpravou, což dodává zbrani velmi realistický vzhled. Podobně jako u originálu pušky jsou pažba, rukojeť, zásobník a předpažbí vyrobeny z polymeru.
Vlastnosti:

tělo z ocelového plechu
ocelová vnější hlaveň
kovová Hop-Up komora
přesná vnitřní hlaveň průměru 6.03 mm
systém rychlovýměny pružiny Enter a Convert(TM)
balení obsahuje další pružinu M90
kompenzátor uchycený na levotočivém závitu 14 mm
“dovetail joint” boční montážní lišta
realistická konstrukce
dostatek prostoru pro baterii MiniStick
výsuvná pažba na kovovém tubusu ve standardu AR15/M4
vložka zásobníkové šachty pro rychlejší přebíjení
navrženo pro zásobníky S-MAG

V sérii zbraní J-Series(TM) je implementovaný systém rychlovýměny pružiny Enter a Convert(TM), který umožňuje snadné a rychlé přizpůsobení výkonu zbraně podle podmínek hřiště či hráče bez nutnosti složité rozborky nebo speciálního nářadí. Jakmile je mechabox vytažen z těla zbraně, trvá proces výměny pružiny doslova pouhé sekundy – vše, co je potřeba, je vyjmout trn spolu s pružinou otvorem v rámu mechaboxu. Zbraně jsou kompatibilní s většinou zásobníků od výrobců Cyma, JG, E a L, Bolt. Použití zásobníků od jiných značek může vyžadovat určité úpravy. Balení zbraně však obsahuje dva originální polymerové zásobníky S-MAG, každý s kapacito..

 

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

,

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Verze mechaboxu

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

,

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

MOSFET

Barva

Černá

Baterie součástí balení

Nabíječka

Blowback

Procesorovka

Doporučená váha munice