Sleva!
Katalogové číslo: SPARMS134 Kategorie: ,

3 315 

Dočasně vyprodáno

Popis

Specna Arms řadou CORE(TM) potěšila všechny své zákazníky. Ve spojení kvalitního materiálu, inovativního systému pro rychlou výměnu pružiny a atraktivní ceny, posunuli kvalitu trhu o kus nahoru.
Tělo, pažba a grip jsou vyrobeny z polymeru vyztuženého nylonovými vlákny. Zbylé komponenty jako Keymode předpažbí, trn pažby, tlumič výšlehu, RIS lyžiny na předpažbí a natahovací páka závěru jsou vyrobeny z kovu.
Stejně tak je replika vybavena přesnou hlavní 6,03mm a ESA(TM) systémem, pro jednoduchou a rychlou výměnu pružiny. Díky tomuto systému budete moci rychle přizpůsobit svou zbraň pravidlům hry.
Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Úsťová rychlost zbraně je 380 FPS ale díky náhradní pružině M90 a ESATM systému je možné snížit rychlost na 310 FPS.
Zbraň je vybavena od základu přesnou hlavní 6,03mm a díky kvalitně propracovaným vnitřnostem je možné použít pružinu až M120.
Dále je replika vybavena 20mm RIS lyžinami, plastovými sklopnými mířidly a závitem 14- mm na vnější hlavni pro uchycení například delšího tlumiče.
Balení obsahuje:
– repliku zbraně- zásobník- pevná plastová mířidla- náhradní hlavní pružina
Balení neobsahuje baterii ani nabíječku.

 

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

písková

Baterie součástí balení

Nabíječka

Blowback

Doporučená váha munice