Sleva!
Katalogové číslo: SPARMS096 Kategorie: ,

5 630 

Dočasně vyprodáno

Popis

Vrhněte se boje ve stísněných prostorech (CQB) správně vyzbrojeni díky airsoftové pušce Specna Arms s označením SA-B02. Tato klasika na bázi BLACK RIFLE čili předlohy AR15 (M4-RIS) oslní nejen klasickým designem, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Díky kompaktním rozměrům je vhodná i pro operátory vrtulníků a střelce ve vozidlech.
Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě. Již od začátku nabízí kvalitu za rozumnou cenu a má skvělý potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně. Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát! S touto M4 s klasickým RIS předpažbím si připíšete první úspěšné zásahy velmi rychle!
Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo
RIS předpažbí s integrovaným sklopným předním mířidlem
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
mechabox V2 se QD systémem Enter a Covert
Ocelový vodící trn pružiny
Kvalitní kovová vzduchotechnika
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora

Výkon a dostřelSA-B02 je vybavena nadstandardními díly a odolným skeletem mechaboxu, které posouvají hranice výkonu této zbraně nad ostatní. Díky skvělému dostřelu je tato puška ideální pro jakoukoliv hru, od krátkých soubojů v CQB až po taktické přesuny s přesnou střelbou na delší vzdálenosti. Základní výkon se pohybuje kolem 115 m/s, což je optimální úsťová rychlost rychlost pro akce s omezením limitu. Díky snadné výměně pružiny bez nutnosti rozdělávat celý mechabox si můžete výkon i dostřel přizpůsobit svým potřebám.
Mechabox a vnitřní dílySA-B02 je vybavena vysoce kvalitním mechaboxem, který zajišťuje spolehlivý chod a minimální opotřebení vnitřních dílů na základní pružině. To znamená, že puška je nejen výkonná, ale také odolná a spolehlivá i při intenzivním používání. Vnitřní díly jsou pečlivě vybrány a sestaveny tak, aby p..

 

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

,

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Doporučená váha munice

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Verze mechaboxu

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

,

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá

Baterie součástí balení

Nabíječka

Blowback

MOSFET

Procesorovka