Sleva!
Katalogové číslo: SPARMS125 Kategorie: ,

6 640 

Dočasně vyprodáno

Popis

Vrhněte se do bitvy pořádně vyzbrojeni díky přednostem airsoftové pušky Specna Arms s označením SA-B03 ONE. Tato černá klasika na bázi předlohy AR15 (M4) je působivá svým designem, ale také konfigurací vnitřních dílů, neboť nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost, které ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči.
Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní. Již „z krabice“ nabízí mnoho muziky za rozumné peníze a zároveň má skvělý potenciál pro případný upgrade. Ve zkratce, koupit, rozbalit a jít hrát!
Vlastnosti:

Kvalitní kovové tělo
RIS předpažbí s integrovaným sklopným předním mířidlem
Pažba typu Crane pro umístění vícedílných baterií
mechabox V2 se QD systémem Enter a Covert
Ocelový vodící trn pružiny
Kvalitní kovová vzduchotechnika
8mm kuličková ložiska pro rychlý chod
Set kol s poměrem 18:1
Polymerová rotační hop-up komora

Výkon a dostřelSA-B03 ONE je vybavena nadstandardními díly a odolným skeletem mechaboxu, které posouvají hranice výkonu této zbraně nad ostatní. Díky skvělému dostřelu je tato puška ideální pro jakoukoliv hru, od krátkých soubojů při CQB až po taktické přesuny na delší vzdálenosti. Základní výkon se pohybuje kolem 120 m/s, což je skvělá hranice pro akce s omezením úsťové rychlosti. Díky snadné výměně pružiny bez nutnosti rozdělat celý mechabox si výkon a tedy i dostřel uzpůsobíte svým potřebám.
Mechabox a vnitřní dílySA-B03 ONE je vybavena vysoce kvalitním mechaboxem, který zajišťuje spolehlivý chod a minimální opotřebení vnitřních dílů na základní pružině. To znamená, že puška je nejen výkonná, ale také odolná a spolehlivá i při intenzivním používání. Vnitřní díly jsou pečlivě vybrány a sestaveny tak, aby poskytovaly optimální výkon a přesnost. Zbraň je připravena pro použití s klasickými i Li-Pol bateriemi 7.4 V a 11.1 V (viz příslušenství u produktu).
Vnější zpracováníReplika Specna Arms SA-B03 ONE vyniká kvalitním vnějším zpracováním. Je vybavena černým matným lakem, který dodává elegan..

 

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

, ,

Délka

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Verze mechaboxu

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

černo-písková, písková

Baterie součástí balení

Nabíječka

Blowback

MOSFET

Doporučená váha munice

Procesorovka