Sleva!
Katalogové číslo: SPARMS185-BK Kategorie: ,

6 007 

Dočasně vyprodáno

Popis

Každý prvek repliky byl vyroben a osazen s maximální péčí o každý detail. Kromě toho je tělo vybaveno povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Tělo také nese označení Specna Arms a také individuální sériové číslo, které je dále ověřeno dodatečným hologramem. Mezi detaily, které si zaslouží pozornost, patří také pistolová rukojeť QD, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nářadí, a také oboustranné poutko pro připevnění taktického popruhu.
Karabina je vybavena továrně namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské značky GATE. Jde o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější MOSFET X-ASR se stará o bezpečnost replikových komponentů, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Umožní také diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky díky integrovaným stavovým diodám.
Replika má vnitřní přesnou hlaveň o průměru 6,03 mm, která poskytuje vysokou přesnost a opakovatelnost vystřelených střel. Hlaveň pracuje v tandemu s novým typem Hop-Up rotační komory, která umožňuje velmi přesné a stabilní nastavení rotace BB.
Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružin ESA(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a rychle přizpůsobit sílu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo sady speciálních nástrojů – vše, co je potřeba, je odstranit šoupátko pažby, abyste získali přístup k pružině, aby ji bylo možné vyjmout bez nutnosti vytahování nebo demontáže mechaboxu.
Výhody systému ESA(TM) je těžké přeceňovat. Ve světle aktuálních interních předpisů v rámci různých skupin systém zaručuje uživateli pestrou škálu možností a dostatek volnosti. Systém ESA(TM) umožňuje s minimálním časem vyměnit hlavní pružinu, a tak přizpůsobit úsťovou rychlost směrem k prostoru zvěře tak, aby byl zaručen ideální kompromis mezi účinností střelby a bezpečností pro uživatele. sebe i ostatních účastníků. Uvnitř krabice je spolu s replikou další hlavní pružina M90, která je vynikající pro vnitřní p..

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

,

Kapacita zásobníku

,

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá

Baterie součástí balení

Nabíječka

MOSFET

Blowback

Procesorovka

Doporučená váha munice