Sleva!
Katalogové číslo: SPARMS185-GR Kategorie: ,

6 007 

Dočasně vyprodáno

Popis

QD pistolová rukojeť, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nástrojů, stejně jako oboustranná montáž popruhu. Replika karabiny SA-E08 je vybavena předpažbím v keymode stylu, na které můžete přidat řadu taktických doplňků: baterky, rukojeti, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Sada obsahuje 3 montážní lišty. Dlouhá horní kolejnice je vybavena otočnými mířidly. Hlaveň má standardní -14 mm levotočivý závit.
Každý prvek repliky byl vyroben a osazen s maximální péčí o každý detail. Kromě toho je tělo vybaveno povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Tělo také nese označení Specna Arms a také individuální sériové číslo, které je dále ověřeno dodatečným hologramem. Mezi detaily, které si zaslouží pozornost, patří také pistolová rukojeť QD, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nářadí, a také oboustranné poutko pro připevnění taktického popruhu.
Karabina je vybavena továrně namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské značky GATE. Jde o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější MOSFET X-ASR se stará o bezpečnost replikových komponentů, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Umožní také diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky díky integrovaným stavovým diodám.
Replika má vnitřní přesnou hlaveň o průměru 6,03 mm, která poskytuje vysokou přesnost a opakovatelnost vystřelených střel. Hlaveň pracuje v tandemu s novým typem Hop-Up rotační komory, která umožňuje velmi přesné a stabilní nastavení rotace BB.
Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružin ESA(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a rychle přizpůsobit sílu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo sady speciálních nástrojů – vše, co je potřeba, je odstranit šoupátko pažby, abyste získali přístup k pružině, aby ji bylo možné vyjmout bez nutnosti vytahování nebo demontáže mechaboxu.
Výhody systému ESA(TM) je těžké přeceňovat. Ve světle aktuálních interních ..

Další informace

Barva

šedá

Úsťová rychlost (m/s)

Doporučená váha munice

Závit

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Délka vnitřní hlavně

Hmotnost

Materiál těla

Verze mechaboxu

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Hlava pístu

Tryska

Trn pružiny

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

,

Materiál zásobníku

Točný / Tlačný

Kapacita zásobníku

,

MOSFET

Procesorovka

Blowback

Baterie součástí balení

Nabíječka