Sleva!
Katalogové číslo: EM00101 Kategorie: ,

11 271 

Dočasně vyprodáno

Popis

Elektrická airsoftová zbraň. Nejnovější zpracování airsoft repliky ze série označované Next Generation se vyznačuje celokovovým provedením, realistickým pohybem imitace závěru, zpětným rázem a funkčním záchytem závěru v případě prázdného zásobníku.Je třeba si uvědomit, že zbraně série Next Gen. využívají pouze specifické typy zásobníků a většina vnitřních dílů je z důvodu Recoil shock systému odlišných. Oproti běžným AEG od Marui jsou jejich zátěžové díly na mnohem lepší úrovni a hlavně je většina z kovu, takže střelecké vlastnosti, spolehlivost a životnost zbraně jsou na bezkonkurenční úrovni. 
Shoot and Recoil system
Tento model se snaží nabídnout co nejreálnější funkčnost a obsluhu. Zbraň je vybavena systémem zpětného rázu. Při stisku spouště dochází k výstřelu, a ve stejný okamžik i k pohybu závěru, který tvoří silný zpětný ráz, který je přenášen do celé zbraně. Součástí je Auto-Stop systém, který přeruší střelbu ve chvíli, kdy je zásobník prázdný. Díky Bolt Release mechanismu je potřeba natáhnout závěr před další střelbou. 
Kovové díly
Zbraň má vysoký podíl kovových dílů včetně těla, které poskytuje celkovou vyšší tuhost, a v rukách vyvolá dojem skutečné zbraně. Na těle zbraně je povrchová úprava, která napodobuje brynýrovaný povrch oceli.
Kompatibilní s M-LOK systémem
Na obou stranách a zespodu předpažbí je nejnovější systém montážních lišt  kompatibilních M-LOK. Tento systém umožňuje montáž lišt pouze tam, kde je potřebujete, je nízkoprofilový a snadný na manipulaci, navíc odlehčený odstraněním materiálu z vnitřní strany lišt. M-LOK lišty jsou součástí balení ve třech typech: 3-5-7 drážek, a jsou snadno demontovatelné pomocí přiloženého imbusového klíče.
Různorodé příslušenství
Zbraň je dodávána s dvěma typy M-LOK krytek a s dvěma typy „hand stop“ opor ruky na předpažbí, a speciální nízkou montáží, která umožňuje osazení kolimátorem Micro Pro Sight.
Ústí hlavně
Po sejmutí dodávaného tlumiče výšlehu plamene je díky použitému levotočivému 14mm závitu možno zbraň osadit širokou škálou tlumičů, kompe..

Další informace

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Počet kovových zubů pístu

Velikost ložisek

Materiál ložisek

Trn pružiny

Hlava pístu

Tryska

Materiál Hop-Up komory

Typ konektoru

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá

Baterie součástí balení

Nabíječka