Telefonní číslo

Sociální sítě

E-mail

Upgrade / servis

Náš obchod airhard.cz provozuje kompletní servis a záruční i pozáruční opravy airsoftového sortimentu.

Pokud se rozhodnete využít jako již stovky spokojených zákazníků pro vaši zbraň našich služeb, uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Upgrady airsoft zbraní a testováním upgrade dílů se věnujeme již mnoho let. Během doby jsme získali potřebné know-how, které rádi aplikujeme na stavbě vašich plast chrlících miláčků.

Servisní úkon Cena vč. DPH
Diagnostika zbraně / servisního úkonu* 350,- Kč
Předprodejní servis zbraně** 500,- Kč
Kompletní údržba zbraně *** 1400,- Kč
Výroba dílu na míru dohodou
Úprava dílu / příslušenství na míru dohodou
Výměna konektoru na zbrani / baterii 80 Kč
Změření úsťové rychlosti ( při servisu zdarma ) 50 Kč

 

Cena servisního úkonu technika 500 kč / hodina vč. DPH

 

*Obsahuje kompletní demontáž celé zbraně, zhodnocení stavu vnitřních i vnějších částí, dokumentaci stavu vnitřních části, zhodnocení a sdělení nutné i doporučené výměny dílů zákazníkovi. Tento poplatek se nehradí pouze v případě, kdy dojde k domluvě a upgrade. Zákazník, který po sdělení kalkulace na úpravu zbraně požádá o složení pušky do původního stavu tento poplatek hradí + dopravné zpět.

**Obsahuje změření úsťové rychlosti repliky, otestování funkce všech mechanických prvků, korekci přítlaku motorku, vyčištění vnitřní hlavně, nastřelení hop up na doporučenou gramáž kuliček. V případě plynových zbraní navíc promazání mechanických částí repliky a natlakováním + přetěsněním zásobníku.

***Obsahuje změření úsťové rychlosti repliky, otestování funkce všech mechanických prvků, korekci přítlaku motorku, zkontrolování a přepodložkování ozubených kol, úprava AOE,  kontrolu stavu všech mechanických částí zbraně (vzduchotechniky, pístu, kol, motoru, ložisek, hop up gumičky aj), vyčištění vnitřní hlavně, vyčištění a následně nové promazání celé repliky kvalitním mazivem, výměna o kroužku trysky / hlavy pístu, nastřelení hop up na doporučenou gramáž kuliček. Pokud se při údržbě zbraně zjistí závada/opotřebený díl/ díl nehodící se do sestavy, bude vás kontaktovat technik s řešením opravy/upgrade nad rámec ceny za standartní údržbu zbraně.

Cena práce servisu je vždy individuální. Odvíjí se od stavu zbraně, množství již instalovaných i dodaných dílů nezakoupených v naší prodejně, složitosti celkového upgrade. Pro každého zákazníka uděláme individuální kalkulaci.

 

Co zvládneme v našem servisu?

Co je potřeba před odesláním / doručením zbraně na servis?

Adresa pro zaslání: AIRHARD s.r.o , Eliščina 153/7, Třebíč, 67401, tel. 734 824 943

 

Děkujeme.

 

Poptávkový formulář upgradu / dotaz

  Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.

  Chci zasílat informace o novinkách, akcích a slevách na e-mail.

  Skvělé ceny

  V našem eshopu garantujeme skvělé ceny.

  Vše pod kontrolou

  Veškeré zboží před odesláním kontrolujeme.

  Máte dotaz?

  Rádi Vám odpovíme v našem online chatu.