Telefonní číslo

Sociální sítě

E-mail

Upgrade / servis

Náš obchod airhard.cz provozuje kompletní servis a záruční i pozáruční opravy airsoftového sortimentu.

Pokud se rozhodnete využít jako již stovky spokojených zákazníků pro vaši zbraň našich služeb, uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Upgrady airsoft zbraní a testováním upgrade dílů se věnujeme již mnoho let. Během doby jsme získali potřebné know-how, které rádi aplikujeme na stavbě vašich plast chrlících miláčků.

Servisní úkon Cena vč. DPH
Diagnostika zbraně / servisního úkonu* 249,- Kč
Předprodejní servis zbraně** 300,- Kč
Kompletní údržba zbraně *** 800,- Kč
Výroba dílu na míru dohodou
Úprava dílu / příslušenství na míru dohodou
Výměna konektoru na zbrani / baterii 50 Kč
Změření úsťové rychlosti ( při servisu zdarma ) 50 Kč

*Obsahuje kompletní demontáž celé zbraně, zhodnocení stavu vnitřních i vnějších částí, dokumentaci stavu vnitřních části, zhodnocení a sdělení nutné i doporučené výměny dílů zákazníkovi.

**Obsahuje změření úsťové rychlosti repliky, otestování funkce všech mechanických prvků, korekci přítlaku motorku, vyčištění vnitřní hlavně, nastřelení hop up na doporučenou gramáž kuliček. V případě plynových zbraní navíc promazání mechanických částí repliky a natlakováním zásobníku.

***Obsahuje změření úsťové rychlosti repliky, otestování funkce všech mechanických prvků, korekci přítlaku motorku, zkontrolování ozubených kol, kontrolu stavu všech mechanických částí zbraně (vzduchotechniky, pístu, kol, motoru, ložisek, hop up gumičky aj), vyčištění vnitřní hlavně, vyčištění a následně nové promazání celé repliky kvalitním mazivem, nastřelení hop up na doporučenou gramáž kuliček. Pokud se při údržbě zbraně zjistí závada/opotřebený díl/ díl nehodící se do sestavy, bude vás kontaktovat technik s řešením opravy/upgrade nad rámec ceny za standartní údržbu zbraně.

Cena práce servisu je vždy individuální. Odvíjí se od stavu zbraně, množství již instalovaných i dodaných dílů nezakoupených v naší prodejně, složitosti celkového upgrade. Pro každého zákazníka uděláme individuální kalkulaci.

Co zvládneme v našem servisu?

Co je potřeba před odesláním / doručením zbraně na servis?

Adresa pro zaslání: AIRHARD s.r.o , Eliščina 153/7, Třebíč, 67401, tel. 734 824 943

Děkujeme.

Poptávkový formulář upgradu / dotaz

  Prostřednictvím kontaktního formuláře zpracováváme osobní údaje.

  Chci zasílat informace o novinkách, akcích a slevách na e-mail.

  Skvělé ceny

  V našem eshopu garantujeme skvělé ceny.

  Vše pod kontrolou

  Veškeré zboží před odesláním kontrolujeme.

  Máte dotaz?

  Rádi Vám odpovíme v našem online chatu.