Sleva!
Katalogové číslo: WE00177 Kategorie: ,

5 349 

Dočasně vyprodáno

Popis

Replika samopalu SMG 8 výrobce WE Taiwan. Pokud hledáte tu nejvyšší realističnost, co airsoft může nabídnout, pak zvolte plynovku s blowbackem. Firma WE se řadí mezi špičku v oboru. Jejich zbraně se svou konstrukcí blíží reálným zbraním. Mají podobný spoušťový mechanismus s úderníkem, kovový závěr, vratné pružiny, funkční záchyt závěru, zásobník přibližně reálné kapacity. Mají reálnou rozborku, reálný princip natahování závěru před první ranou, čistí se a mažou. A HLAVNĚ při střelbě reálně pohybují závěrem. Při každém výstřelu závěr „kopne“ dozadu a zvlášť v režimu dávka je to pro střelce zážitek.
Plynové zbraně pochopitelně nepřináší jen samé superlativy. Negativem je obtížnější seřizování HopUp systému jenž ovlivňuje expandující plyn, vyšší míra opotřebení vnitřních dílů, nebo citlivost na nízké teploty (pracovní rozmezí 15-25°C). Plynové zbraně nejsou pro rozmazlené majitele elektrických zbraní, ale pro specifickou skupinu hráčů, kteří touží posunout realističnost airsoftu na vyšší úroveň.
Je vyrobena v kombinaci plastového těla a kovových doplňků. Včetně zásobníku. Vnitřní díly jsou pochopitelně kovové. Jak lze u moderní zbraně předpokládat, je vybavena řadou RIS lišt pro dodatečné příslušenství. Pažba je výsuvná a má tři stupně vysunutí. Zbraň je kromě režimu zajištěno schopna střílet jak jednotlivě, tak i dávkou. V balení naleznete mimo zásobníku a plničky i kovový adapter na tlumič.

Základní informace

Princip funkce
plynová

Režim střelby
jednotlivě, dávka, blowback

Ráže
6mm BB

Orientační výkon zbraně

Úsťová rychlost (m/s)
110 m/s

Úsťová rychlost (fps)
360 FPS

Energie projektilu
1,2 J

Teoretický dostřel
až 50m

Vnější popis

Délka
420 / 585mm

Hmotnost
2160g

Materiál těla
ABS plast

Pažba
Výsuvná, kovová, plastová patka

Ražení těla
ne

Vnitřní popis

Délka vnitřní hlavně
plus /- 200mm

Hop-Up
ano, regulovatelný

Zásobník

Kapacita
44 ran

Provedení
na plyn, tlačný

Materiál zásobníku
kovový

..

Další informace

Úsťová rychlost (m/s)

Délka

Délka vnější (minimální)

Délka vnější (maximální)

Hmotnost

Délka vnitřní hlavně

Materiál těla

Materiál Hop-Up komory

Kapacita zásobníku

Točný / Tlačný

Materiál zásobníku

Závit

Barva

Černá