Sleva!
Katalogové číslo: WX051 Kategorie: , ,

2 811 

Dočasně vyprodáno

Popis

Elegantní sportovní brýle Wiley X Vapor s decentním horním rámečkem jsou určené zejména pro střelce a lovce, ale také pro všechny outdoorové nadšence, kteří potřebují dokonalý rozhled, ostrý zrak a precizní ochranu pro své oči za jakýchkoli světelných podmínek.
Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami či do interiéru jako součást pracovních ochranných brýlí. Má vysokou světelnou propustnost –  89 procent – a také poskytuje ochranu před UV zářením a odlesky bez jakéhokoli zkreslení barev.
Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 15 procent je vhodné do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy.
Čočky lze snadno a rychle vyjmout a vyměnit za jiné (součástí balení jsou celkem dvoje čočky).
Elastický nosník se hravě přizpůsobí jakémukoli tvaru a velikosti nosu, navíc na něj lze připevnit nosič na přídavné dioptrické čočky.
Odolnost brýlí je balisticky testována a certifikována Americkým národním standardizačním institutem (ANSI).
Barva obrouček:
TAN
Barva čočky:
GREY / CLEAR
Rozměry
Šířka brýlové čočky:44 mm
Výška brýlové čočky:37 mm
Délka stranice:120 mm
Šířka nosníku:25 mm
 
100procent ORIGINÁL
Samolepka 100procent ORIGINÁL se nachází na každém balení brýlí Wiley X , které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Brýle Wiley X pouze od autorizovaných prodejců!

Další informace

Barva

kombinace