Katalogové číslo: WOSP175-TAN Kategorie: ,

890 

Dočasně vyprodáno

Popis

Tato verze batohu Flat Pack s novými funkcemi při zachování původních kompaktních rozměrů obsahuje otevřenou konstrukci lze plně otevřít a vnitřní prostor pokrytý suchých zipem, což umožňuje přidání dalšího příslušenství podle zaměření nebo určení uživatele.
Nová konstrukce je vybavena jedinečným rozšiřitelným klínovým systémem, který umožňuje přejít z téměř plochého profilu až na objem téměř 9,6 litrů  při úplném rozbalení. Ve stlačeném stavu pojme batoh v hlavní komoře litrový hydratační vak a v menší admin kapse drobné předměty, jako jsou baterie, energetické gely či chemická světla. Po rozbalení se do hlavní komory vejde přilba nebo bunda, zatímco do administrátorské komory elektronika nebo jiné drobnosti.
Batoh Flat Pack je vybaven novým hrudním popruhem pro větší stabilitu a pohodlí při nošení těžkého nákladu. Lze jej integrovat s některými chest rigy a panely. Kromě toho jej lze připevnit k molle platformě na nosičích plátů, útočných vestách nebo jiných batozích s externími popruhy PALs.
Ačkoli byl Flat Pack původně navržen s ohledem na uživatele ze speciálních operací, je také vynikajícím každodenním batohem pro civilisty. Lze v něm bezpečně přepravovat elektroniku, jako je iPad, MacBook (12″) nebo jakýkoli notebook či tablet do velikosti 8″ x 12″. Do polstrované vnitřní komory lze uložit také knihy, periodika nebo digitální fotoaparáty, což z něj činí univerzální a kompaktní brašnu vhodnou pro celou řadu použití.
Materiál: Cordura
Barva: Písková

Další informace

Barva

písková